Podium

3 najchętniej kupowane kanapy w lutym


Dziś przygotowałem dla Was krótki przegląd kanap, które cieszyły się największą popularnością w ostatnim miesiącu. Szczerze mówiąc, gdy zobaczyłem wynik byłem lekko zaskoczony. Osobiście typowałem inne kanapy np. Lunę,ale statystyki jasno pokazują, że królują nieco inne modele.

Miejsce 1. Kanapa rozkładana Don

Sofy i kanapy do 1000 zł

Tania Kanapa

Jest to kanapa o prostych kształtach, ciekawych poduszkach i o satysfakcjonującej funkcjonalności. Za nieco ponad 1000 zł otrzymujemy kompletny mebel, który cieszy oko i sprawdzi się jako nowe miejsce odpoczynku. Przyznaje, że zasługuje ona na to miejsce i jest bardzo trafnym wyborem ze względu na wysoką jakość mebla w stosunku do ceny.

 

Miejsce 2. Kanapa Morfeusz

Kanapa Morfeusz

Kanapa Morfeusz

Tutaj nie ma wielkiej tajemnicy. Niska cena w parze z nowoczesnym wyglądem przekonała wiele osób do zakupu. Połączenie dwóch klasycznych kolorów białego i czarnego z zachowaniem odpowiedniej proporcji odegrało tutaj główną rolę. Kanapa jest rozkładana i posiada pojemnik na pościel. Za niewielką kwotę otrzymujemy kanapę, która przenocuje naszych gości, pozwoli wygodnie obejrzeć film a przy okazji ozdobi nasz salon.

 

Miejsce 3. Rozkładana kanapa Deno

Rozkładana kanapa Deno

Rozkładana kanapa Deno

 

Deno to kanapa, która ma wiele cech wspólnych z omawianym wyżej Morfeuszem. Nowoczesny design, niska cena i funkcjonalność. Elementem, który pominąłem w przypadku jego poprzednika był czas dostawy. Deno i Morfeusz objęte są szybką dostawą, która zobowiązuje nas do dostawy mebli w 10 dni. To bardzo silny atut. Wracając do Deno – kanapa prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Chromowane, owalne nóżki i piki naniesione w odpowiednich odstępach nadają kanapie atrakcyjnego stylu przykuwającego oko. Nic dziwnego, że wypracował sobie trzecie miejsce.

 

Podsumowując to krótkie zestawienie dochodzę do kilku wniosków wyjaśniających czym najczęściej kierują się klienci wybierając kanapę.

  1. Wygląd – jeśli kanapa prezentuje nowoczesny styl klienci są wstanie dołożyć do zakupu nawet kilkadziesiąt złotych.
  2. Cena – gdy jest niska automatycznie wzrasta tolerancja co do parametrów mebla.
  3. Czas dostawy – odebrać mebel w 21 dni a w 10? Naturalne jest to, że klienci wybierają meble dostarczane w 10 dni.
  4. Funkcjonalność – element, który zadecyduje o zakupie w razie wątpliwości. Pojemnik na pościel czy funkcja spania są to naprawdę cenne funkcje.

 

 


O Szymon

Moja przygoda z firmą Mirjan24 rozpoczęła się dwa lata temu. W czasie tych dwóch lat zdążyłem poznać pracowników, sprzedawane przez nas meble, nasze "wewnętrzne zwyczaje" ale przede wszystkim zdążyłem się zaaklimatyzować. Na co dzień biorę udział w prowadzeniu e-sklepów ale i przygotowaniach różnego typu akcji promocyjnych. Od niedawna występuje również w roli redaktora naszego Bloga. Moim celem będzie przybliżyć Wam wewnętrzną stronę naszej firmy, naszą ofertę ale i czasem rzucić luźnym tematem czy doradzić w kwestii wyboru mebli. Mam nadzieję, że zrobię to w przystępny dla Was sposób :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.