Jak pracuje się w dziale IT firmy Mirjan?

Jak pracuje się w dziale IT firmy Mirjan?2 min read 1 komentarz


Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. To miejsce cały czas się zmienia. Pracuje tutaj od 2015  roku i muszę przyznać, że od tego czasu dużo się wydarzyło. Ba, jeszcze wiele się wydarzy. Jeśli kierujący firmą podołają to przed nami staje perspektywa tak szeroka, że niektórzy nie są w stanie jej pojąć.

Wracając do tematu.. jadąc rano do pracy mniej więcej wiem co mnie czeka ponieważ część swoich zadań planuje sam. Nie zmienia to jednak faktu, że prawie każdego dnia wypływają nowe wizje, nowe projekty i nowe wyzwania. Taki bieg wydarzeń sprawia, że czasem spojrzę na zegarek – jest 8:15 a gdy spojrzę drugi raz – jest 10:20. Jasne, czasem są dni gdy patrzę na 8:15 a po „godzinie” jest 8:30 🙂 Ale gdy w końcu przychodzi dzień, w którym pali wizja dzień smakuje 10x lepiej. Zawsze jest coś do zrobienia. Czasem coś ambitnego a czasem mniej ale średnia wychodzi zdecydowanie na plus.

"Mala armia"

„Mala armia”

 

Bardzo cenie sobie klimat pracy jaki panuje w naszym dziale. Gdy rozgryzam jakiś problem, odłączony od świata dzięki słuchawkom i ulubionej muzyce lubię na chwilę się oderwać od tego myślami i rozejrzeć się wokół monitora po pomieszczeniu. Po małej armii i jej różnych obliczach 🙂 Pochylone głowy, skupione miny, twarze czerwone od żartu kolegi. Łapie mnie wtedy refleksja, że jestem w fajnym miejscu.

 

Kiedyś

Kiedyś

 

Wtrącę jeszcze co nieco o naszej „małej armii”..
Gdy zaczynałem tutaj pracę siedzieliśmy w 8 osób. Rodzaj i miejsce pracy to była dla mnie zupełna nowość. Obecnie jest nas ponad 40 osób i wszystko wskazuje na to, że będzie nas więcej. Powiem wam jedno – nie jest łatwo żyć w zgodzie z tyloma osobami naraz ale mimo to nam się to udaje.
Każdy jest inny, każdy pracuje nad swoim tematem. Mamy nawet swoje własne „serialowe” problemy międzyludzkie ale i tak w zdecydowanej większości czasu panuje pozytywna atmosfera, która sprawia, że człowiek przywiązuje się do tego miejsca.

 

Poważne miejsce, poważni ludzie

Poważne miejsce, poważni ludzie

Zdrowe nawyki

Zdrowe nawyki

 

Podsumowując:
Są dni kiedy praca jest pracą nużącą. Trzeba wykonać nudne zlecenia, dodać 100 poprawek na sklepie i są dni kiedy ktoś zajdzie nam za skórę ale są też dni, w których 9 godzin kończy się w moment a kolegów z pracy zabrałoby się na piwo.

Jak to ocenić? Oceńcie to sami 🙂

Aktualny dział IT

Aktualny skład działu IT


O Szymon

Moja przygoda z firmą Mirjan24 rozpoczęła się dwa lata temu. W czasie tych dwóch lat zdążyłem poznać pracowników, sprzedawane przez nas meble, nasze "wewnętrzne zwyczaje" ale przede wszystkim zdążyłem się zaaklimatyzować. Na co dzień biorę udział w prowadzeniu e-sklepów ale i przygotowaniach różnego typu akcji promocyjnych. Od niedawna występuje również w roli redaktora naszego Bloga. Moim celem będzie przybliżyć Wam wewnętrzną stronę naszej firmy, naszą ofertę ale i czasem rzucić luźnym tematem czy doradzić w kwestii wyboru mebli. Mam nadzieję, że zrobię to w przystępny dla Was sposób :)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Jak pracuje się w dziale IT firmy Mirjan?