Untitled-2

Narożnik Puro – czy jest wart swojej ceny?3 min read 3 komentarze


Nie tak dawno w naszej ofercie pojawił się Puro – narożnik, który od razu przykuł moją uwagę. Jest kilka cech, które za tym stoją i dziś chciałbym rozważyć czy są one w stanie zrekompensować nam wydatek 2900 zł. Zatem do dzieła!

Atrakcyjna kolorystyka

Pierwsze co urzekło w przypadku Puro to jego miętowy kolor. Jest bardzo delikatny i jasny, ale daleko mu do miana „mdłego”. Neutralność tego koloru pozwala na łączenie go z innymi, kontrastującymi jak np. odcienie drewna wykorzystane w naszej aranżacji. Sam kolor wyróżnia się na tle zalewających rynek szarych i białych modeli. Zdecydowanie kolor w przypadku Puro jest dużym plusem.

 

Usiądź i nie wstawaj

Kolejną cechą, która przyciąga, moją uwagę są duże, puszyste poduchy. Ich wyraźny podział dzieli narożnik na segmenty nadając mu nowoczesnej formy, która prezentuje się naprawdę wspaniale. Poduszki sprawiają wrażenie wyjątkowo wygodnych i wręcz zapraszają aby się na nich wygodnie rozsiąść i poświęcić im 15 minut – no może i godzinkę lub dwie 🙂

 

Zaskoczenie

Puro to U kształtny narożnik symetryczny stojący na – no właśnie – na aktualnie podbijających serca miłośników skandynawskiego stylu drewnianych nóżkach. Muszę przyznać, że i mi przypadło do gustu oto rozwiązanie. Całość kompozycji dzięki nim prezentuje się lekko i zgrabnie. Nigdy nie sądziłem, że tak mały element może tak wiele wnieść w ogólnym odbiorze wizualnym mebla. Kolejny plus dla Puro 🙂

narożnik detal

Ok – wiemy już, że Puro wybiją się ponad przeciętną i ląduje na liście aktualnych trendów wśród mebli tapicerowanych. Przyjrzyjmy się zatem temu, co jeszcze oferuje nam ten model.

 

Funkcjonalność narożnika

Narożnik w cenie posiada:
– funkcję spania
– dwa pojemniki na pościel
– poduszki ozdobne

Uważam, że w tym przedziale cenowym jest to standard. Jednak z szeregu wyrywa się tutaj drugi pojemnik na pościel, który jest rzadko spotykany. To dodatkowa przestrzeń, która na pewno znajdzie swoje zastosowanie. Jedyne co budzi moje wątpliwości to sprężyna bonell wykorzystana do budowy siedziska. Sama w sobie nie jest niczym złym, powiem nawet więcej – odpowiednio wykorzystana potrafi dać grunt pod wygodne miejsce wypoczynku, ale wracając do moich obaw – model sprężyny nie jest najlepszy, jeśli chodzi o odporność na przeciążenia wywołane np. przez systematycznie skaczące po nich dzieci. Musimy liczyć się z tym, że po roku takich zabaw komfort korzystania z narożnika może się obniżyć. Jeżeli jest to dla Ciebie kluczowy pkt. i szukasz odporniejszego modelu, zajrzyj do naszego sklepu mirjan24 – na pewno coś znajdziesz.

 

Jest i perełka

Ostatnią cechą, na którą chciałem zwrócić uwagę to funkcja spania. Jej wydanie w przypadku Puro jest wysoce satysfakcjonująca. 270 cm długości i 145 cm szerokości pozwoli komfortowo wypocząć w nocy i godnie przenocować naszych gości. Warto to docenić, ponieważ część innych narożników, mimo iż objętościowo jest duża to ich powierzchnia spania potrafi być na prawdę ograniczona.

narożnik rozkładany

dwa pojemniki na pościel i funkcja spania

 

Uwaga – werdykt

Wiemy już, że narożnik Puro to modny kolor i design. Wiemy również, że to miejsce na komfortowy sen i, że powinien stać w miejscu nienarażonym na atak energetycznych dzieciaków. Dodatkowo posiada jeden pojemnik na pościel więcej niż jego cenowi rówieśnicy. W takim razie czy jest wart swojej ceny? Zdecydowanie tak.


O Szymon

Moja przygoda z firmą Mirjan24 rozpoczęła się dwa lata temu. W czasie tych dwóch lat zdążyłem poznać pracowników, sprzedawane przez nas meble, nasze "wewnętrzne zwyczaje" ale przede wszystkim zdążyłem się zaaklimatyzować. Na co dzień biorę udział w prowadzeniu e-sklepów ale i przygotowaniach różnego typu akcji promocyjnych. Od niedawna występuje również w roli redaktora naszego Bloga. Moim celem będzie przybliżyć Wam wewnętrzną stronę naszej firmy, naszą ofertę ale i czasem rzucić luźnym tematem czy doradzić w kwestii wyboru mebli. Mam nadzieję, że zrobię to w przystępny dla Was sposób :)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 komentarzy do “Narożnik Puro – czy jest wart swojej ceny?