blog.mirjan24.pl - swieta tuz tuz

Święta tuż tuż – czy jesteś gotowy?


Grudzień to miesiąc, który skupia uwagę większości osób na świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze. Już dziś na pewno nie jedna osoba w głowie planuje jakie potrawy przygotuje na Wigilię, kogo w tym roku na nią zaprosi a kogo nie. Dzieciaki powoli przystrajają swoje pokoje świątecznymi ozdobami a może nawet piszą list do Św. Mikołaja.

 

Może nawet zastanawiacie się gdzie w tym roku stanie choinka? Świetnie, a czy rozważaliście już gdzie posadzicie swoich świątecznych gości? Być może część z nich przyjedzie z daleka i warto byłoby ich przenocować?

Nagle uświadamiasz sobie, że nie do końca możesz się z tego wywiązać. Mimo, że chcesz ciepło i komfortowo ugościć swoich bliskich to najzwyczajniej nie masz gdzie..

Sytuacja wydaje się nieciekawa. W każdym sklepie meblowym wiszą informacje o zamknięciu zamówień na aktualny rok. Rozważasz uszczuplenie swojej listy gości lub organizację noclegu u sąsiada. To nie musi tak wyglądać..

Nasz sklep ma stale aktywną ofertę szybkiej dostawy mebli. To oznacza, że nowe meble możesz mieć w swoim domu w ciągu 7 dni! Np. zaprosiłeś swojego kuzyna z rodziną i chcielibyście na wieczór obejrzeć wspólnie film. Jeśli brakuje Ci wygodnych miejsc siedzących rozważ zakup narożnika Tony.

 

 

Ten „U” kształtny narożnik to z założenia centrum rodzinnych spotkań. Wykonany z wysokiej jakości materiałów zachwyca wyglądem ale i funkcjonalnością. Jest rozkładany co oznacza, że swoim gościom możesz zaoferować królewskie spanie 🙂

W przypadku gdy problemem w Twoim domu stwarza zagospodarowanie miejsca na rzeczy, które niekoniecznie powinny być na wierzchu proponujemy szafę Kalifornia.

 

biała szafa

Biała szafa Kalifornia

 

Jej praktyczne wnętrze idealnie nada się jako przechowalnia rzeczy większych jak i tych mniejszych. Dodatkowo trzeba przyznać, że szafa prezentuje się wyjątkowo ładnie i wpasowuje się w najnowsze trendy.

To tylko dwie z ponad pięćdziesięciu propozycji aby zobaczyć je wszystkie przejdź proszę do naszej oferty „szybka dostawa„.

Tak więc wybierz coś dla siebie i bądź gotowy w 100% na nadchodzące święta.

 


O Szymon

Moja przygoda z firmą Mirjan24 rozpoczęła się dwa lata temu. W czasie tych dwóch lat zdążyłem poznać pracowników, sprzedawane przez nas meble, nasze "wewnętrzne zwyczaje" ale przede wszystkim zdążyłem się zaaklimatyzować. Na co dzień biorę udział w prowadzeniu e-sklepów ale i przygotowaniach różnego typu akcji promocyjnych. Od niedawna występuje również w roli redaktora naszego Bloga. Moim celem będzie przybliżyć Wam wewnętrzną stronę naszej firmy, naszą ofertę ale i czasem rzucić luźnym tematem czy doradzić w kwestii wyboru mebli. Mam nadzieję, że zrobię to w przystępny dla Was sposób :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.