3 najchętniej kupowane kanapy w lutym2 min read


Dziś przygotowałem dla Was krótki przegląd kanap, które cieszyły się największą popularnością w ostatnim miesiącu. Szczerze mówiąc, gdy zobaczyłem wynik byłem lekko zaskoczony. Osobiście typowałem inne kanapy np. Lunę, ale statystyki jasno pokazują, że królują nieco inne modele.

Miejsce 1. Kanapa rozkładana Don

Sofy i kanapy do 1000 zł

Tania Kanapa

Jest to kanapa o prostych kształtach, ciekawych poduszkach i o satysfakcjonującej funkcjonalności. Za nieco ponad 1000 zł otrzymujemy kompletny mebel, który cieszy oko i sprawdzi się jako nowe miejsce odpoczynku. Przyznaje, że zasługuje ona na to miejsce i jest bardzo trafnym wyborem ze względu na wysoką jakość mebla w stosunku do ceny.

Miejsce 2. Kanapa Morfeusz

Tutaj nie ma wielkiej tajemnicy. Niska cena w parze z nowoczesnym wyglądem przekonała wiele osób do zakupu. Połączenie dwóch klasycznych kolorów białego i czarnego z zachowaniem odpowiedniej proporcji odegrało tutaj główną rolę. Kanapa jest rozkładana i posiada pojemnik na pościel. Za niewielką kwotę otrzymujemy kanapę, która przenocuje naszych gości, pozwoli wygodnie obejrzeć film a przy okazji ozdobi nasz salon.

Miejsce 3. Rozkładana kanapa Deno

Deno to kanapa, która ma wiele cech wspólnych z omawianym wyżej Morfeuszem. Nowoczesny design, niska cena i funkcjonalność. Elementem, który pominąłem w przypadku jego poprzednika był czas dostawy. Deno i Morfeusz objęte są szybką dostawą, która zobowiązuje nas do dostawy mebli w 10 dni. To bardzo silny atut. Wracając do Deno – kanapa prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Chromowane, owalne nóżki i piki naniesione w odpowiednich odstępach nadają kanapie atrakcyjnego stylu przykuwającego oko. Nic dziwnego, że wypracował sobie trzecie miejsce.

Podsumowując to krótkie zestawienie dochodzę do kilku wniosków wyjaśniających czym najczęściej kierują się klienci wybierając kanapę.

  1. Wygląd – jeśli kanapa prezentuje nowoczesny styl klienci są wstanie dołożyć do zakupu nawet kilkadziesiąt złotych.
  2. Cena – gdy jest niska automatycznie wzrasta tolerancja co do parametrów mebla.
  3. Czas dostawy – odebrać mebel w 21 dni a w 10? Naturalne jest to, że klienci wybierają meble dostarczane w 10 dni.
  4. Funkcjonalność – element, który zadecyduje o zakupie w razie wątpliwości. Pojemnik na pościel czy funkcja spania są to naprawdę cenne funkcje.

O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.