Narożnik z funkcją spania

3 zalety narożnika z funkcją spania.3 min read 1 komentarz


Przy zakupie nowego mebla tapicerowanego może pojawić się dylemat, czy wybrać model z funkcją spania, czy bez. Narożniki nierozkładane mogą być nieco tańsze niż ich rozkładane odpowiednik. Czy warto więc dopłacać do funkcji spania, jeśli nie potrzebujemy jej na co dzień?

Awaryjne łóżko dla gości.

Awaryjne łóżko dla gości może przyjąć różne formy, np.:

– dmuchanego materac, rozkładanego na podłodze,

– łóżka polowego, które czeka na swój dzień na strychu,

– maty obłożonej kilkoma kocami i poduszkami by było miękko,

– mini sofy, która składa się na 100 części i zajmuje miejsce za drzwiami.

Wybór rozwiązań ogromny, ale czy wygodny dla gości i dla Ciebie?  Zdecydowanie łatwiej i szybciej jest rozłożyć narożnik, który zapewni komfortowy sen. Ponadto nie będzie problemów, jak i gdzie go przechowywać, co często zdarza się w przypadku wyżej wymienionych propozycji.

Narożnik z funkcją spania jest tak zaprojektowany, by jego rozłożenie było szybkie, łatwe i niezawodne.

Strefa relaksu dla całej rodziny.

Rozkładany narożnik może pełnić funkcję domowej strefy relaksu dla całej rodziny. Wystarczy go rozłożyć wieczorową porą i włączyć ulubiony film lub bajkę. Każdy znajdzie dla siebie wygodne miejsce oraz będzie oglądać telewizję w najwygodniejszej dla niego pozycji: leżącej, półleżącej zwiniętej w kłębek lub rozłożonej na całej szerokości narożnika!  Sami przyznacie, że żadne kino świata nie oferuje takich wygód i możliwości!

Niestety to rozwiązanie ma jedną wadę. Może sprawić, że cała rodzina na noc zostanie na narożniku, a łóżka w sypialni będą już niepotrzebne!

Narożnik do salonu.

Dodatkowe miejsce do przechowywania.

Narożnik z funkcją spania posiada jeszcze jedną zaletę, która nie wiąże się bezpośrednio ze spaniem. A mianowicie rozkładane narożniki przeważnie posiadają pojemniki, w których możesz przechowywać różne rzeczy. Przeważnie są to zapasowe koce i pościele, jednak ich objętość często pozwala na przechowywanie większej ilości przedmiotów, począwszy od walizek po sezonowe ubrania. Z pewnością taki schowek przyda się w każdym domu!

Zobacz narożniki z funkcją spania >>>KLIKNIJ <<<

Gdyby wybór należał do nas, to zdecydowanie wybralibyśmy narożnik z funkcją spania. A jak ocenić czy dany model mebla tapicerowanego będzie wygodny?  Zwróć uwagę na jego specyfikację. Nowoczesne narożniki, które cechują się wygodą oraz wytrzymałością posiadają sprężyny faliste, które coraz częściej zastępują sprężyny bonellowe. Kolejnym ważnym aspektem jest zastosowana pianka, jeśli chcesz, by narożnik był bardziej sprężysty  i miękki wybierz model  z pianką wysokoelastyczna, a jeśli odpowiadają Ci modele twardsze, wybierz narożnik z pianką poliuretanową.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “3 zalety narożnika z funkcją spania.

  • Anna

    Słuchajcie moim zdaniem bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej sypialni jest odpowiedni i wygodny materac. Sądzę, że to na prawdę korzystna oferta warta sprawdzenia!