5 białych komód, które pokochali Polacy4 min read 1 komentarz


Do napisania o komodach przymierzałem się już od dłuższego czasu. Nie wiedziałem tylko, co mógłbym Ci o nich napisać. Uwierz mi – komody to nie jest najbardziej inspirujący temat ani nawet przeciętnie inspirujący. Mówią, że można pisać o wszystkim, że to tylko kwestia wyobraźni, ale mi ponoć jej nie brakuje. Mimo to miałem spory problem, aż zacząłem o Tobie myśleć i mnie oświeciło.

Bądźmy szczerzy

Jako ludzie zawsze czegoś chcemy, jednak nie do końca zawsze umiemy to określić. Np. ja często wiem, że coś bym zjadł i wtedy w głowie nie mam konkretnego obrazu. Albo jeszcze inaczej – mam mnóstwo obrazów! Pizza, kebab, Mcflurry, Pizza, tosty, czekolada, duża pizza, spaghetti, naleśniki, duża pizza z dużą ilością sera, frytki, hmm a może tym razem coś lekkiego? Duża pizza z dużą ilością sera posypana frytkami i polana lodami!
zjem-wszystko
Oczywiście w międzyczasie 3 rundy do lodówki i dwa obchody po wszystkich szafkach mogących skrywać coś dobrego.
Jak to się kończy? Albo ktoś zaproponuje mi coś konkretnego i się z tym zgodzę, albo dzwonię po pizzę. Myślę, że to całkiem powszechna wśród nas procedura.
kocham-pizze

No dobra, i co dalej?

To tylko luźny przykład obrazujący to, że gdy odczuwamy jakąś potrzebę to nie rzadko ciężko nam określić, co by tę potrzebę zaspokoiło i kopiemy wtedy w myślach we wszystkich kierunkach

Pewnie myślisz sobie teraz – dobra gościu skończ dramatyzować, zbadaj sobie hormony i na litość boską jak to się ma do komód?!

Ha – a no ma! (a hormony mam w porządku)

Chcąc zamówić mebel czy to w sklepie stacjonarnym, czy internetowym wchodzisz i co? W naszym przypadku otrzymasz komunikat „dostępnych jest 265 komód”. Z jednej strony super sprawa! Na pewno znajdziesz coś dla siebie, ale z drugiej strony – 265? Mam je wszystkie oglądać?
ile komód!
Stawiam piwo na to, że szczegółowo obejrzysz pierwsze 20 a całą resztę, zgrabnie przewiniesz kilkoma ruchami palca. Jeśli wiesz jakiej komody szukasz, to problem znika, ponieważ ustawisz sobie wszystko we filtrach i odsiejesz wszystkie nieinteresujące modele. Tylko że ja dzisiaj mówię o przypadkach, w których wiemy tylko tyle, że trzeba by kupić komodę.

Tak się składa, że mam dostęp nie tylko do menu lokalnych pizzerii, ale i do informacji na temat tego, jakie meble sprzedajemy, ile ich sprzedajemy i kto je kupuje itd.
mow-dalej
Więc pomyślałem sobie, że wyciągnę dla Ciebie najpopularniejsze modele komód, które cieszą się największym uznaniem wśród Polaków. Bardzo możliwe, że spodobają się i Tobie skoro wybrały je setki innych osób? Ciekawostką jest to, że komody z pierwszej piątki znacznie się od siebie różnią i wszystkie są białe.
mhm

A o to i obiecana lista – Top 5 białych komód:

1. Komoda Nirus


Najchętniej wybierana komoda odkąd pamiętam. Myślę, że Nirus zyskał na popularności dzięki uniwersalnemu układowi szuflad i drzwi. W dodatku jego fronty są w połysku i oczywiście białe. A to jest przecież klucz do naszych serc!

2. Komoda Rodos

komoda rodos - biała
Biała komoda bardzo podobna do Antona, z tym że miejsce części szuflad zajmuje praktyczna półka. Tworzy ona miejsce, w którym możesz eksponować jakieś przedmioty, dajmy na to symbolizujące Twoje zamiłowania np. misa z Haribo o smaku lukrecji.

3. Komoda Idea 06

biała komoda ikar 06
Ta komoda swą popularność prawdopodobnie zawdzięcza miłej dla oka prostocie i praktycznym szufladom. Jej uniwersalny wygląd pozwoli jej wpasować się do wnętrza każdego pomieszczenia.

4. Komoda Idea 04

biała komoda ikar 04
To większy brat Ikara 06. Pochodzi z tej samej kolekcji i oferuje nieco więcej przestrzeni ukrytej za skrzydłami drzwiczek. Prosta, praktyczna konstrukcja opakowana w przyjemny dla oka styl. Nic dziwnego, że jest w czołówce.

5. Komoda Ravido II Plus

biała komoda ravido ii plus
Komoda ta wyróżnia się dzięki swojej nadstawce, która rozszerza pole do popisu pod kątem aranżacji pomieszczenia i prawdopodobnie to przyniosło jej tak duży sukces.

To już wszystkie komody, jakie przygotowałem na dziś. Mam nadzieje, że pomogłem Ci wybrać coś dla siebie albo przynajmniej uświadomiłem czego, nie chcesz mieć w swoim domu.

Jeśli wiesz już, że interesuje Cię biała komoda, ale nie koniecznie taka jak większość Polaków to zapraszam Cię do obejrzenia pozostałych białych komód na naszym sklepie.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “5 białych komód, które pokochali Polacy