Ewa Chodakowska pokazała jak mieszka!1 min read


Po niedawnych perypetiach, jakie Ewa Chodakowska przeszła po powrocie z podróży, czyli zalanie mieszkania, na Instagramie zawrzało… z wrażenia. Trenerka Polek, Ewa Chodakowska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała na swoim profilu, jak mieszka. Fanki po 6 miesiącach odkąd Ewa się przeprowadziła, ujrzały, jak urządziła się ich mentorka.

„Przecież od samego początku pokazuje Ci jak żyje.. od 30 metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 M kw na Mokotowie.. Dlaczego mam się czaić z czymś na co razem z mężem zapracowaliśmy.. Jak wygląda mój domek?” – pisze Ewa.

Komplementom nie ma końca. Tysiące lajków i setki komentarzy. Padały gratulacje i słowa zachwytów. Chociaż słychać było także głosy, że „jak z katalogu”, czy „wieje chłodem”.

Jednak wystrój przeczy tym komentarzom. Ewa również, jako osoba ciepła i rodzinna zadbała o duży stół by zacieśniać więzi.
Mój wzrok padł również na żółty, geometryczny obraz, a urzekły „miedziane” lampy oraz obszerny biały narożnik. Idealny, aby odpocząć, po wyciskających siódme poty, programach treningowych. 😉

Gratulujemy pięknego mieszkania!O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.