Flota Mirjan powiększyła się o kolejne ciężarówki2 min read


Nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, by dostarczyć zamówione w sklepie on-line meble wprost pod drzwi klientów. By jak najlepiej wywiązywać się z tego zadania, do rozbudowanej floty dołączyło kolejnych 20 ciężarówek marki Mercedes Actros. Z uwagi na zwiększoną wydajność auta zasiliły szeregi samochodów dystrybuujących produkty w transporcie dalekobieżnym, co ma korzystny wpływ na szybkość i bezpieczeństwo dostaw.

Dzięki liczącej już blisko 150 samochodów flocie,
 jesteśmy gotowi spełniać stale rosnące wymagania naszych klientów.

Dbając o szybki czas realizacji zamówień flagowi kierowcy Mirjan, przemierzają tysiące kilometrów tak na terenie kraju, jak i za granicą. Z myślą, o zapewnieniu im jeszcze lepszych warunków pracy, przekazane kierowcom MirjanTeam-u nowe samochody wyposażone są w liczne ułatwienia i wygody zapewniające komfort w trakcie jazdy, a także podczas wypoczynku na postoju.

Uroczysty przejazd kolumny czerwonych samochodów Mirjan.

Kolumna 20 najnowszej generacji samochodów dała się zauważyć już na trasie przejazdu wiodącej z Ociąża, gdzie kierowcy odebrali nowe auta. Szpaler czerwonych ciężarówek przyłapano między innymi w miejscowości Strugi przy zjeździe z obwodnicy. Amatorskie nagranie z przejazdu ciężarówek spotkało się ze sporym zainteresowaniem i wywołało wiele pozytywnych reakcji. Za gratulacje i dobre słowo i spływające życzenia szerokiej drogi serdecznie dziękujemy.

Uroczyste powitanie nowych Actrosów na parkingu ciężarówek przy siedzibie firmy zgromadziło wielu gości, w tym pracowników przedsiębiorstwa, przyjaciół i sympatyków marki. Wspólnie z właścicielami, obejrzeli oni wyjątkowy wjazd szpaleru czerwonych ciężarówek, które przez ponad 26 lat istnienia firmy stały się symbolem, a zarazem znakiem rozpoznawczym Mirjan. Przejazd nowych ciężarówek spotkał się też z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy licznie uczestniczyli w oficjalnym powitaniu.

Nie zabrakło też ważnych słów i spływających zewsząd gratulacji. Do wzajemnego wsparcia i tak ważnej dla kierowców zawodowych wymiany doświadczeń zachęcali Jan i Łukasz Rabiega właściciele sieci sklepów internetowych i fabryki mebli Mirjan podczas oficjalnego powitania floty samochodów. Na zakończenie uroczystości po okolicy rozległa się symboliczna salwa wydana przez dźwięk klaksonów nowych aut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.