Funkcjonalne meble do przedpokoju. 4 propozycje.3 min read


Przedpokój to przeważnie małe oraz często nieustawne pomieszczenie, które odgrywa bardzo ważne role. Pierwsza z nich to funkcja reprezentatywna, która wita gości. A druga to poręczność. W przedpokoju powinny znaleźć się przedmioty, który zabieramy tuż przed wyjściem: czapki, parasol, klucze, czy torebka. Niestety często znajdujący się między kilkoma pokojami, kuchnią, łazienką, a drzwiami wejściowymi przedpokój nie daje zbyt wiele możliwości aranżacyjnych. Dlatego funkcjonalne i zarazem estetyczne urządzenie takiego przedpokoju to prawdziwe wyzwanie. Warto jednak podejść do tego z należytą uwagą. Efekt uhonoruje Was komfortem oraz estetyką! Zainspiruj się i zobacz 4 propozycje, które posiadają funkcjonalne meble do przedpokoju!

Miejsce na szafę.

Garderoba Hallo I

Jeśli Twój przedpokój umożliwia Ci wstawienie szafy ubraniowej, to posiadasz ogromne szczęście. Nawet nieduża szafa umożliwia przechowywanie większej ilości okryć wierzchnich oraz schowanie ich w momencie, gdy odwiedzają Cię goście. Meble do przedpokoju często oferują szafy o nieco mniejszej głębokości, dzięki temu zyskasz swobodę w poruszaniu się po przedpokoju. W zestawie z szafą mogą znaleźć się również dodatkowe elementy, takiej jak szafka na buty czy lustro. Natomiast nieco większe pomieszczenia mogą sobie pozwolić na pewien luksus wstawiając popularne szafy przesuwne.

Zestaw mebli do przedpokoju.

Garderoba do przedpokoju Heron

Druga propozycja jest nieco bardziej kreatywna. Zestaw mebli do przedpokoju składa się z kilku elementów, a każdy z nich pełni inną funkcję. W tym zestawieniu szafa ubraniowa jest nieco mniejsza, ale doskonale sprawdzi się do przechowywania sezonowych okryć wierzchnich. Niska szafka przybrała formę komody, w której możesz przechowywać nie tylko buty. A nad nią znajduje się panel na okrycia wierzchnie codziennego użytku. Jest to ciekawe połączenie, które wygląda zgrabnie i z pomysłem. Zestaw doskonale uzupełni duże lustro, w którym zerkniesz na swoją kreację.

Meble do przedpokoju w formie meblościanki.

Garderoba Kolom

Mniejsze przedpokoje niestety są pozbawione niektórych możliwości, trudno w nich stawić większą szafę czy rozbudowaną garderobę. Na szczęście są jeszcze inne rozwiązania. Meble do przedpokoju wykonywane na wzór nowoczesnych meblościanek. W tym zestawieniu przeważnie wszystkie elementy znajdują się na jedne ścianie, tworząc spójną całość. W jej skład może wchodzić wieszak na okrycia wierzchnie, szafka na buty oraz wiszące lustro. Dzięki takiemu zestawieniu wszystko masz pod ręką!

Minimalizm w przedpokoju.

Meble do przedpokoju Verdek V

Ostatnia propozycja urzekła nas minimalizmem, który doskonale sprawdza się w mikro przedpokojach. Dzięki prostej formie, pomieszczenie nie zostanie przytłoczone, ale zyska kilka funkcjonalnych rozwiązań. Pierwszym z nich jest duże lustro, które dodatkowo może powiększyć przestrzeń. Zastosowana szafka, to zarówno półka do tymczasowego odłożenia torebki, czy miejsce na klucze. A mieszący się za nią panel wydzieli strefę okryć wierzchnich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.