Gdzie szukać nowej kanapy?2 min read 1 komentarz


Wybór nowej kanapy to odpowiedzialna rzecz. Mebel ten w dużym stopniu decyduje o tym jak nasz pokój będzie postrzegany. Dlatego przed wybraniem się na poszukiwania nowej kanapy powinniśmy zastanowić się w jakim powinna być stylu oraz jakie funkcje powinna spełniać.

Bazując na swojej intuicji oraz wybieranych przez klientów modelach przygotowałem kilka propozycji kanap, które mogą Ci pomóc w dokonaniu wyboru.

Prosto i efektownie

wersalka-ari

Wersalka Ari

Przegląd rozpocznę od przedstawienia wersalki Ari. Nie jest ona co prawda pełnoprawną kanapą ze względu na swój wymiar ale uznałem, że jest pozycją godną uwagi. Przede wszystkim dlatego, że w stosunkowo niskiej cenie otrzymujemy mebel, na którym się wygodnie wyśpimy oraz w prosty sposób wprowadzimy nowoczesny styl do naszego wnętrza. Ari bez problemu ugości 3 osoby zapewniając im pełen komfort. Ponadto 10 wersji kolorystycznych zostawia szerokie pole do popisu dla wizjonerów.

Wersalka Lora

Wersalka Lora

Lora to wersalka, która ma wspólne cechy z Ari ale różni się jedną kluczową. Są to podłokietniki w formie boczków. Można je traktować jako awaryjne miejsce do siedzenia. Lora sprawia wrażenie solidnej i rzeczywiście taka jest. Jej solidny korpus przetrzyma nie jeden atak skaczących dzieciaków. Dostępna jest wielu wariantach kolorystycznych dlatego bez problemu dopasujemy ją do pokoju młodzieżowego, salonu czy biura.

Klasyka gatunku

Kanapa Don

Kanapa Don

Kanapa Don to model wielozadaniowy. Za trochę ponad 800zł otrzymujemy mebel, który stylowo powita naszych gości, pozwoli wygodnie się wyspać a także przechować naszą pościel. W standardzie kanapa posiada 3 duże poduchy oraz 2 mniejsze pełniące rolę podłokietników. Odpowiednie proporcje mebla, solidne wykonanie i modna kolorystyka tworzy wizerunek mebla z klasą.

Modnie i praktycznie

kanapa-ivo-ii

Jeżeli możesz wydać więcej niż 1200 zł i wybierając kanapę chcesz uciec od nudy zainteresuje Cie model Ivo II. To w pełni funkcjonalna kanapa, która przełamuje dominujący kolor efektownymi poduszkami w kwieciste wzory. Szczególnie dobrze prezentuje się czarna wersja kolorystyczna. Użyte tkaniny pozwolą na długo letnie użytkowanie bez utraty jakości. Za dodatkową opłatą model może zostać wyposażony w automat do rozkładania dzięki czemu poradzi sobie z nim dziecko lub osoba starsza. Jest to kanapa, która uświetni życie niejednej rodziny.

wersalka

Wersalka rozkładana Lena Evo

Ostatnią moją propozycją jest kanapa Lena Evo. Docenią ją osoby uwielbiające wzory. Aktualnie Lena dostępna jest w kilku uniwersalnych i ponadczasowych kolorach. Oczywiście posiada pojemnik na pościel oraz funkcje spania.

Dziś przedstawiłem tylko 5 modeli z dostępnych ponad 120 pozycji. Jeżeli żadna z wymienionych Cię nie urzekła to wciąż masz szansę odnaleźć tę właściwą udając się na samodzielne poszukiwania.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Gdzie szukać nowej kanapy?