Historia firmy- początki i ewolucja marki2 min read 3 komentarze


Historia MIRJAN  to historia wyjątkowej marki i wyjątkowych mebli. Firma w ciągu zaledwie kilkunastu lat przebyła niezwykłą drogę, od małej firmy produkującej pojedyncze egzemplarze mebli tapicerowanych , do lidera internetowej sprzedaży, obecnej w większości krajów Europy.

Jubileusz 25 – lecia firmy Mirjan24

1993 : Początek

Wszystko zaczęło się 23 lata temu, w marcu 1993 roku. W przydomowych pomieszczeniach gospodarczych, w małej miejscowości Łęka Mroczeńska, Jan Rabiega wraz ze swoją żoną Mirosławą rozpoczęli skromną produkcję mebli tapicerowanych, która pewnego dnia przerodziła się w słynną markę MIRJAN24.

 

img_8047
img_8048


2002-2014

Od samego początku ukierunkowali się w produkcji mebli wysokiej jakości.
Z czasem, zainteresowanie tworzonymi przez nich własnoręcznie wypoczynkami, rosło. Początkowo, zatrudniając  10 pracowników, wytwarzano meble wyłącznie na rynek lokalny.
img_8063

 

 

Brak miejsca dla stale poszerzanego asortymentu skłonił właściciela firmy do powiększenia powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Była to ogromna inwestycja, która wymagała długich przygotowań… Ale udało się! W 2004 roku Jan Rabiega dokonał symbolicznego „wbicia pierwszej łopaty”

 

img_8053    img_8054

 

Biorąc udział w krajowych i międzynarodowych Targach Meblowych, zapewniła sobie mocną pozycję na rynku.
W 2007 roku po raz kolejny została zaprezentowana na Targach Poznańskich, uzyskując przeróżne nagrody i wyróżnienia, jak chociażby ” HIT ROKU 2007″ czy „Aureus Cantamus”, co zapoczątkowało znaczący rozkwit firmy.
Koncept przeróżnych tapczanów, kanap i narożników okazał się na tyle atrakcyjny, by firma mogła wkroczyć ze swoimi produktami na nowe rynki.

 

img_8057
img_8059

 

W kolejnych latach firma stała się potentatem sprzedaży internetowej na polskim, ale także na zagranicznym rynku.

 

Obecnie

Produkty sprzedawane są w 6 krajach i zatrudnionych jest ponad 300 osób. Posiadamy własny tabor samochodowy, liczący 100 aut dostawczych, które są rozpoznawalne w całej Europie. Gwarantujemy dojazd do każdego miejsca w kraju, bez względu na wielkość zamówienia.
Skład naszego asortymentu również uległ sporej zmianie. Oferujemy nie tylko meble tapicerowane, ale również:  pokojowe, młodzieżowe, sypialniane, łazienkowe a nawet kuchenne!
Wspieramy przeróżne akcje charytatywne, organizujemy spotkania integracyjne, imprezy kulturalne a także sportowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

 

 

 

Misją MIRJAN24 jest oferowanie ludziom wysokiej jakości, ponadczasowych mebli w przystępnej cenie. Każdy mebel ma swą historię i niezapomniane chwilę z nim związane, ale dzięki marce MIRJAN możecie mieć ją zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

urodziny_szefa2016-40

 

 


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 komentarzy do “Historia firmy- początki i ewolucja marki