Jak pracuje się w dziale IT firmy Mirjan?2 min read 1 komentarz


Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. To miejsce cały czas się zmienia. Pracuje tutaj od 2015  roku i muszę przyznać, że od tego czasu dużo się wydarzyło. Ba, jeszcze wiele się wydarzy. Jeśli kierujący firmą podołają to przed nami staje perspektywa tak szeroka, że niektórzy nie są w stanie jej pojąć.

Wracając do tematu.. jadąc rano do pracy mniej więcej wiem co mnie czeka ponieważ część swoich zadań planuje sam. Nie zmienia to jednak faktu, że prawie każdego dnia wypływają nowe wizje, nowe projekty i nowe wyzwania. Taki bieg wydarzeń sprawia, że czasem spojrzę na zegarek – jest 8:15 a gdy spojrzę drugi raz – jest 10:20. Jasne, czasem są dni gdy patrzę na 8:15 a po „godzinie” jest 8:30 🙂 Ale gdy w końcu przychodzi dzień, w którym pali wizja dzień smakuje 10x lepiej. Zawsze jest coś do zrobienia. Czasem coś ambitnego a czasem mniej ale średnia wychodzi zdecydowanie na plus.

"Mala armia"

„Mała armia”

Bardzo cenie sobie klimat pracy jaki panuje w naszym dziale. Gdy rozgryzam jakiś problem, odłączony od świata dzięki słuchawkom i ulubionej muzyce lubię na chwilę się oderwać od tego myślami i rozejrzeć się wokół monitora po pomieszczeniu. Po małej armii i jej różnych obliczach 🙂 Pochylone głowy, skupione miny, twarze czerwone od żartu kolegi. Łapie mnie wtedy refleksja, że jestem w fajnym miejscu.

Kiedyś

Kiedyś

Wtrącę jeszcze co nieco o naszej „małej armii”..
Gdy zaczynałem tutaj pracę siedzieliśmy w 8 osób. Rodzaj i miejsce pracy to była dla mnie zupełna nowość. Obecnie jest nas ponad 40 osób i wszystko wskazuje na to, że będzie nas więcej. Powiem wam jedno – nie jest łatwo żyć w zgodzie z tyloma osobami naraz ale mimo to nam się to udaje.
Każdy jest inny, każdy pracuje nad swoim tematem. Mamy nawet swoje własne „serialowe” problemy międzyludzkie ale i tak w zdecydowanej większości czasu panuje pozytywna atmosfera, która sprawia, że człowiek przywiązuje się do tego miejsca.

Poważne miejsce, poważni ludzie

Poważne miejsce, poważni ludzie

Zdrowe nawyki

Zdrowe nawyki

Podsumowując:
Są dni kiedy praca jest pracą nużącą. Trzeba wykonać nudne zlecenia, dodać 100 poprawek na sklepie i są dni kiedy ktoś zajdzie nam za skórę ale są też dni, w których 9 godzin kończy się w moment a kolegów z pracy zabrałoby się na piwo.

Jak to ocenić? Oceńcie to sami 🙂


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Jak pracuje się w dziale IT firmy Mirjan?