Kanapy do salonu – 5 najpopularniejszych modeli2 min read


Nie wiesz, jak wybrać kanapę do salonu z funkcją spania? Zobacz nasz ranking najpopularniejszych wersalek do salonu, które wybieraliście w 2018 roku.

Kanapa Mario – ulubiona wersalka Polaków

Wersalka Mario to najczęściej wybierany model do salonu Polaków. Prosta forma i komfort, jaki zapewnia ta wersalka zostały docenione. Posiada funkcję spania, ogromny pojemnik na pościel i dwie małe poduszki. Brak podłokietników sprawia, że kanapa zmieści się nawet do małego salonu. Kanapa ta chętnie wybierana jest do kawalerki, pokoju młodzieżowego czy małego salonu. Lekko uniesione boki kanapy do salonu, pozwalają komfort i prawidłową pozycję podczas snu.

Powierzchnia spania: 195 x 116 cm

Kanapa Don – nowoczesna sofa do salonu

Kanapa Don doskonale nadaje się do nowoczesnego salonu. Zawdzięcza to przede wszystkim prostej formie i nowoczesnym nóżkom w kolorze srebrnym. Kanapa Don również posiada funkcję spania, co pozwala uzyskać powierzchnię spania 192 x 133 cm. Jest to sporo miejsca nawet dla 2 osób. Kanapa może na co dzień służyć jako miejsce relaksu w salonie, a w nocy jako łóżko.

kanapy z funkcją spania i pufą

Jak wyczyścić kanapę? Domowe sposoby i profesjonalne środki >>> czytaj więcej

Kanapa Carina – 3 osobowa kanapa do salonu

Kanapa Carina to wzbogacona wersja kanapy do salonu. Zawdzięcza to półce w podłokietniku, gdzie możesz odłożyć książkę, pilota, czy też szklankę. Uwagę zwracają także zaokrąglone zagłówki

Oparcie zbudowane jest z poduszek, które są wyprofilowane także w miejscu odcinka lędźwiowego u osób siedzących na tej kanapie. Daje to niesamowite poczucie komfortu. Ale nie tylko oparcie jest takie wygodne, samo siedzisko wykonane jest z pianki wysokoelastycznej i sprężyny typu bonell, sprawia to, że siedzisko jest sprężyste, ale i elastyczne. Dostosowuje się do osób siedzących czy leżących.

kanapy pokojowe

Kanapy do nowoczesnego salonu – Deno

Kanapa do salonu Deno to rozkładana wersalka do nowoczesnego pokoju. Niezwykle elegancka i praktyczna. Kanapa po rozłożeniu umożliwia spanie na niej i to niezwykle wygodne. Miękka pianka i sprężyna falista pozwoli na komfortowy odpoczynek. Kanapa pod siedziskiem ukryty ma schowek, który wykorzystasz na przechowanie pościeli.

wersalka pokojowa

Kanapy w stylu skandynawskim – Maline

Meble tapicerowane w stylu skandynawskim zyskują coraz większą rzeszę miłośników. Doskonałym przykładem jest tutaj kanapa do salonu Maline, która swój charakter zawdzięcza drewnianym nóżkom oraz dużym wyborem kolorystyk. Jednak oprócz stylu oferuje także idealny komfort, a wszystko to dzięki piance i sprężynie falistej, która doskonale dostosowuje się swoim kształtem i twardością do osoby siedzącej.

Martwisz się o to, gdzie przechowasz pościel? Niepotrzebnie! Bo kanapa Maline posiada pod siedziskiem pojemny schowek na pościel. Kanapa Maline po rozłożeniu osiąga powierzchnię 141 x 202 cm.

kanapa z pojemnikiem

Kanapa z pojemnikiem na pościel Maline


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.