Komody z oświetleniem LED – przegląd najmodniejszych propozycji.3 min read


Prosta bryła komody w połączeniu z połyskiem lakierowanych frontów wnosi do wnętrza lekkość i niepowtarzalny urok. Kiedy wypełniające wnętrze mebla szklane półki doposażymy w dodatkowe oświetlenie LED, efekt WOW jest gwarantowany! 
Zobacz najświeższe propozycje prosto spod ręki projektantów wnętrz.

Jakie są rodzaje oświetlenia do komody?

Od ręki dostępny jest szeroki wachlarz możliwości. Od delikatnie podświetlonych półek, przez transparentne narożniki i mieniący się kolorami blat, aż po mocny strumień światła rozświetlający całe wnętrze mebla. Nowoczesny design takiej komody nada całemu wnętrzu lekko zadziornego charakteru i podkreśli zdecydowany styl aranżacyjny.

Zestaw mebli Ozzy

Walorem podświetlenia jest to, że możemy samodzielnie nim sterować, więc jeśli w danej chwili mamy ochotę na subtelny blask świateł, to po prostu je włączamy, a jeśli wprost przeciwnie nasza komoda ma prezentować się nieco skromniej – możemy je w łatwy sposób wyłączyć. Nowoczesne komody wyposażone są również w system umożliwiający modelowanie kąta padania światła, co z pewności przyda się, kiedy chcemy skierować strumień LED w konkretny punkt np. na ustawione na szklanych półkach dekoracje.

Komoda z oświetleniem Niagara

Doskonałym rozwiązaniem są komody z oświetleniem RGB. Umożliwiają one sterowanie barwą światła. Przykładem może tu być wyjątkowa komoda do salonu Amber, która w zależności od naszych preferencji rozbłyśnie na fioletowo lub niebiesko. Ten model świetnie sprawdza się w nowoczesnym salonie, a także sprzyja aranżacji pokoju studenta i nastolatka.

Komoda do salonu Amber 26

Komoda do zadań specjalnych.

Biała komoda w tak nowoczesnej stylizacji prezentuje się wyjątkowo – buduje niepowtarzalny nastrój w salonie i korzystnie podkreśli zalety przestrzeni dziennej. W takiej sytuacji subtelne promienie Light Emitting Diode są dla wnętrza jak dobry makijaż – pozwalają optycznie skorygować kształt pomieszczenia i wydobyć to, co najpiękniejsze.

Komoda nowoczesna Allen

Decydując się na komodę z oświetleniem, warto taki mebel ustawić w miejscu, które zazwyczaj jest ponure i niedoświetlone. Emitowane przez diody światło korzystnie doświetli ciemne zakamarki pokoju i uatrakcyjni całą aranżację. To rozwiązanie jest szczególnie praktyczne w małych lub wąskich pomieszczeniach – komoda z oświetleniem zadziała tam jak lustro, czyli optycznie powiększy przestrzeń i wprowadzi do wnętrza wrażenie przestronności i harmonii.

Meblościanka Baros 10 z komodą 26

Pamiętajmy jednak, aby zadbać o umiar i nie przesadzić z ilością rozświetlonych LED-ami mebli. Zbyt duże zagęszczenie wielokolorowych diod w małym pomieszczeniu może męczyć wzrok i sprawiać, że nasza aranżacja, zamiast elegancko będzie prezentować się nieco chaotycznie.

Zestaw Lorena

Nadal zastanawiasz się nad wyborem najlepszej komody do salonu?
Odwiedź nasz sklep i zobacz więcej modnych propozycji. Niech nowa komoda tchnie do Twojego wnętrza powiew świeżości i nowoczesności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.