Kurier w trasie – druga strona Mirjan242 min read


Sklep internetowy przede wszystkim kojarzy się z rzędem komputerów, na których pracują webmasterzy, osoby dodające produkty, analitycy, aż po dział obsługi klienta, handel czy logistykę.  Nic bardziej mylnego,  o czym pisaliśmy wcześniej np.

TUTAJ -> Sklep online jest tam, gdzie jesteś TY i Internet. Zobacz, jak działa na przykładzie Mirjan24!

Jednak Mirjan24, swoich usług nie kończy w momencie przekazania kurierowi paczki. Na tle innych firm, które oferując meble w sprzedaży online, wyróżnia nas własna flota samochód dostawczych.

Dostawa produktów własnym transportem ogranicza ryzyko uszkodzeń przesyłek w transporcie oraz skraca czas oczekiwania na zamówienia. Efektem tych działań, jest większa ilość zadowolonych klientów oraz mniejszy odsetek reklamacji.

Projekt – Kurier w trasie

O ile praca przed komputerem bywa monotonna i popada w rutynę,  o tyle opowieści kolegów z działu transportu były dla nas fascynujące i niejednokrotnie chcielibyśmy, zobaczy je na własne oczy — tak właśnie powstał projekt Kurier w trasie.  Dzięki niemu mamy możliwość przekonać się, jak wygląda praca kurierów na co dzień.

Ten projekt wymagał jednak zaangażowania niezawodnych kierowców naszej firmy, którzy będą chcieli pokazać swoje zmagania na trasie oraz podzielić się pięknymi widokami, które im towarzyszą. Z ogromną radością możemy powiedzieć, że kierowcy Mirjan24 nie zawiedli i chętnie dzielą się swoim kadrami z trasy  w utworzonej  na Facebooku grupie Kurier w  trasie – są przepiękne.

W grupie Kurier w trasie  każdy kierowca jest mile widziany, chętnie zobaczymy Wasze ujęcia z drogi oraz skorzystamy z porad. Możesz do niej dołączyć już teraz

-> -> dołącz do grupy Kurier w trasie

Ponadto nieskromnie przyznamy, że grupa na Facebooku to tylko przedsmak, gdyż prawdziwe wyzwania możecie zobaczyć na kanele YouTube – > Kurier w trasie.  Charyzmatyczny i pogodny Dominik zabierze Was w każdą podróż, którą odbywa firmowym samochodem.  Cenne uwagi z trasy można notować niczym złote myśli, nie brakuje również zabawnych momentów, które mogą sprawić, że popłaczecie się ze śmiechu. Zresztą, co tu dużo mówić, zobaczcie sami, klikając w obrazek.

To tylko początek, akcja rozkręca się z każdym kolejnym odcinkiem, więc jeśli jesteście ciekawi, co wydarzy się w kolejnych odcinkach subskrybujcie nasz kanał

-> -> subskrybuj kanał YT

Może następnym razem Dominik będzie w Twojej okolicy, może u Twojego sąsiada lub u Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.