Łoża dziecięce jak z bajki2 min read 1 komentarz


Wielkimi krokami zbliżamy się do zamknięcia starego roku, by móc rozpocząć nowy. Pozornie spokojny okres poświąteczny, nie oznacza końca niespodzianek. Niedawno ruszyła wielka promocja cenowa, w której znajduje się propozycja do pokoju Twojego malucha.

Bajeczne łóżka dziecięce Tom & Jerry przyciągają już samą nazwą. Z dużą ciekawością przyjrzałam się im bliżej.

Łóżko dziecięce Tom – posiada jedno miejsce do spania, do którego można się dostać dzięki zamocowanej przy posłaniu pionowej drabince,     o szerokich szczeblach. Wygodny materac bonellowy pomoże dziecku spokojnie zasnąć. Konstrukcja w jasnych kolorach skrywa wiele praktycznych zakamarków. Zestaw został wyposażony w pojemną dwudrzwiową szafę: jedna półka i pojedynczy drążek na ubrania. Znajdziemy tutaj również miejsce do nauki – pod stelażem łóżka został umieszczony stabilny blat oraz dwie mniejsze półki na książki i drobne skarby dziecka. Komplet doskonale nada się do mniejszego pokoju.

łóżko wielofunkcyjne

Równie interesujące jest łóżko piętrowe Jerry przeznaczone dla dwójki dzieci. Posłanie parterowe i na piętrze posiadają wygodne materace bonellowe. Na górną część łóżka prowadzi przytwierdzona do całości pionowa drabinka z szerokimi szczeblami. Z jednego boku kompletu dziecięcego znajdziemy miejsce do edukacji oraz świetnej zabawy – biurko wraz z półką na maskotki i książki. Cała konstrukcja została zaprezentowana w białym kolorze. Łóżko piętrowe może przypominać wizualnie okręt wodny, co podczas zabawy z pewnością okaże się dla dzieci prawdziwą frajdą.

łóżko dla rodzeństwa

Z praktycznego punktu widzenia zestawy Tom & Jerry to wymarzone propozycje dla pokoju Twojego dziecka. Każdy z zaprezentowanych modeli posiada miejsce do wypoczynku, nauki i zabawy.

Zapytane przez nas dzieci przyznały łóżkom Tom & Jerry ocenę celującą. Zdecydowanie przypadły im do gustu. Niestandardowy wzór zestawu dziecięcego sugeruje motyw przygody. Pokój z naszymi meblami nie będzie nudny i zagracony, tylko przytulny i praktyczny w użytkowaniu.

Z końcem roku warto zrobić porządny zakup – zajrzyj do naszego sklepu!

Czas ucieka!

Łap okazję, specjalna cena obowiązuje do 16 stycznia.


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Łoża dziecięce jak z bajki