Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel2 min read


Łóżka do sypialni zajmują wiele miejsca, szczególnie te przeznaczone dla pary, dlatego też łóżka z pojemnikami i szufladami są doskonałym rozwiązaniem do małych sypialni. Z dumą prezentujemy proste rozwiązanie problemu braku miejsca w szafie bez konieczności dokupienia dodatkowych mebli.

Łóżko dwuosobowe z pojemnikiem na pościel

Łóżka małżeńskie począwszy od rozmiarów 140×200, 160×200 aż po 180×200 i 200×200 to nie tylko dużo miejsca do snu dla pary, ale co za tym idzie zagospodarowana przestrzeń, którą nie można w inny sposób wykorzystać. Jednak scenariusz nie rysuje się już tak czarno, gdy decydujesz się na łóżko do sypialni z pojemnikiem na pościel lub szufladami.

Pojemnik na pościel znajduje się pod stelażem i materacem. Tak skrzętnie ukryty schowek wbrew pozorom jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Nawet codziennie chowanie i wyciąganie pościeli nie sprawi problemów.

Mechanizm działa dzięki podnośnikom teleskopowym, które pomagają w podnoszeniu stelaża z materacem oraz zabezpieczają przed samoczynnym zamknięciem łóżka. W ten sposób bezpiecznie możesz schować swoją pościel, czy też rzeczy, które nie wymagają ciągłego użytkowania.

 

Łóżko małżeńskie z pojemnikiem

Łóżko tapicerowane Bielan z pojemnikiem na pościel- zobacz tutaj

 

łóżko z pojemnikiem na pościel

Pojemnik na pościel w łóżku sypialnianym Bielan

 

Łóżko sypialniane z szufladami

Łóżka z pojemnikami na pościel początki swoje miały na statkach, w kajutach, gdzie była ograniczona przestrzeń. Jednak z powodzeniem łóżka takie zostały przeniesione do głównego nurtu dekoracyjnego, przez osoby spragnione przestrzeni i dodatkowego miejsca do przechowywania w sypialni.

Łóżka do sypialni z szufladami to dobry pomysł na przechowywanie rzeczy w sypialni, bez konieczności kupowania pokrowców czy pojemników. Takie szuflady schowane w ramie łóżka to bardzo estetyczne rozwiązanie. Choć w takim przypadku szuflady są mniejsze niż obszerny pojemnik we wnętrzu całego łóżka.

Łóżko ze schowkiem to idealna propozycja nie tylko do sypialni, ale także do pokoju młodzieżowego, czy dziecięcego, gdzie swoje miejsce mogą znaleźć zabawki, akcesoria, czy po prostu pościel.

 

Łóżka do sypialni

Łóżko tapicerowane z szufladami Modena 2 – kliknij

 

 


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.