Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!2 min read


Popularny segment święcił trumfy w latach 60’. Współcześnie perełki PRL-u zostały zastąpione przez zupełnie inne meblościanki, o ciekawym i prostym designie. Nowoczesne meblościanki są świetną alternatywą dla pojedynczych szaf, komód i stolików RTV. A jaka powinna być nowoczesna meblościanka? Poniżej znajdziesz topowe meblościanki, które są dalekie od tych królujących w czasach PRL-u. Sprawdź koniecznie!

Po pierwsze postaw na oryginalność!

Meblościanka do salonu wcale nie musi być nudna. Modne kombinacje kolorystyczne nadają jej ciekawy wygląd. Dominują szarość, drewno i czarne detale, które dodają całości charakteru. Dużą popularnością wciąż cieszy się biała meblościanka z szafą, która zapewnia uniwersalne tło aranżacyjne. Można je po swojemu ubarwić energetycznymi dodatkami.

Różne kształty i wielkości szafek, sprawiają, że meble do salonu stają się funkcjonalne, a zarazem stylowe. Polacy coraz chętniej sięgają po kontrastujące połączenia barw, które umożliwia stworzenie we wnętrzu oryginalnej przestrzeni. Poza tym warto zwrócić uwagę na śmiałe koncepcje naszych projektantów lansujące modę na głęboką czerń meblościanek z połyskiem.

Po drugie oszczędny design meblościanki!

Jednym z najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz obecnie jest minimalizm. Przede wszystkim stawia się tu na proste rozwiązania, w których dominuje połysk lub mat. Warto wspomnieć, że użyte w minimalistycznych meblach materiały są najwyższej jakości.

Minimalistyczne meblościanki nie mają uchwytów, zrezygnowano też z dużej ilości dodatków i kolorów. Wnętrza szafek, nawet jeśli małe, są przestronne i pojemne. W tego typu salonach panuje harmonia i wręcz ascetyczna oszczędność.

Po trzecie wybieraj funkcjonalność!

Wyrazista prostą linią dodaje bryle lekkości, uwodzi designem i niejednokrotnie zaskakuje swoją dużą pojemnością. Walory funkcjonalne meblościanki do pokoju podkreślą meble modułowe. Składając „puzzle”, stworzysz z pojedynczych elementów nie tylko spójną całość, ale także niepowtarzalną meblościankę, odpowiednią do Twoich potrzeb.

Nowa odsłona popularnej meblościanki oferuje ogromną ilość niestandardowych możliwości, opcji kolorystycznych oraz praktycznych rozwiązań ułatwiających codzienne użytkowanie. Meblościanka z komodą, z szafą oraz wyposażona w przestronne półki jest najlepszym pomysłem na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Z takim meblem łatwo zaaranżujesz proste, a zarazem nieszablonowe i klimatyczne wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.