Jubileusz 25 – lecia firmy Mirjan241 min read 1 komentarz


Rok 1993. Wtedy właśnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje swoją pierwszą akcję. Polska Remisuje z Anglią w Chorzowie 1:1. W Europie rozpada się Czechosłowacja, a Nelson Mandela odbiera pokojową nagrodę Nobla. Gdzieś pomiędzy wielkimi przemianami w Polsce i Europie, powstaje rodzinna firma, która w tej chwili zatrudnia ponad 400 pracowników, swoją sprzedażą mebli obejmuje aż 6 krajów europejskich, a potężna flota 120 samochodów dostawczych powoduje, że proces zamówienia zamykany jest nawet w 3 dni.

Na początku lat 90-tych w ślad za dynamicznymi przemianami politycznymi szła transformacja gospodarcza. W czasach wielkich przemian Państwo Mirosława i Jan Rabiega rozpoczęli skromną produkcję mebli tapicerowanych. Firma licząca początkowo 10 pracowników, 25 lat później staje się fabryką mebli tapicerowanych oraz siecią sklepów internetowych zatrudniającą ok 400 pracowników.

To co najbardziej oddaje zaangażowanie oraz atmosferę panującą w firmie Mirjan24  odzwierciedla fakt, że po dziś dzień pracują osoby, które towarzyszyły przy narodzinach firmy.

 

Poznaj historię firmy Mirjan24 >>> Historia firmy- początki i ewolucja marki

 

25 – urodziny firmy Mirjan24. Świętujemy!

23 marca od samego rana trwały gorączkowe przygotowania do świętowania tego ważnego wydarzenia. Wśród dzielenia ogromnego tortu, wznoszenia toastu lampką szampana, padały ciepłe słowa podziękowania zarówno od właścicieli firmy, jak i od pracowników. Widać było łzy wzruszenia i dumę z osiągniętego wyniku.

100 lat!

 

firma-mirjan24

 

jubileusz-mirjan24

 

lanie-szampana

 

nagrody-dla-pracownikow

 

nagrody-dla-pracownikow-mirjan24

 

nagrody-mirjan24

 

pracownicy-fabryki-mirjan24

 

pracownicy-magazyn

 

pracownicy-mirjan24 pracownicy-tlo-auto-mirjan24

 

szampan-jubileusz

 

szampan-mirjan24

 

szefowie-mirjan24

 

szwaczki-mirjan24

 

tort-mirjan24

 

tort-mirjan242

 

 

 

urodziny

 

wreczanie-nagrod

 

zyczenia-pracownicy-mirjan24

 

zyczenia-od-pracownikow

 

zyczenia-mirjan24


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Jubileusz 25 – lecia firmy Mirjan24