Modna łazienka2 min read 3 komentarze


Gorąca kąpiel w wannie czy też pod prysznicem, jest sposobem na wieczorny relaks i odprężenie, a chłodna, jest idealna na poranne pobudzenie i orzeźwienie.
Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna.
Nic tak nie ułatwia i poprawia samopoczucia jak piękne wnętrze.
A więc jak urządzona powinna być nasza idealna łazienka?
Odpowiednio urządzona łazienka, gdy tylko tego chcemy, potrafi przemienić się z łatwością w domowy salon piękności, w którym z przyjemnością będziemy spędzać czas, relaksując się po ciężkim dniu. Inspiracje można czerpać z najnowszych trendów, a także natury.
Już od jakiegoś czasu projektanci wykorzystują naturalne materiały przy projektowaniu łazienki i zdaje się, że ten trend pozostanie na dłużej. 😉

nowoczesna łazienka

Dzisiaj pokrywanie ścian płytkami nie jest konieczne. Są materiały, które doskonale je zastąpią. Mowa tu o materiałach takich jak: marmur, granit, beton, a nawet drewno naturalne! (Osoby, które mają taki pomysł na łazienkę, powinny pamiętać, aby drewno zostało właściwie zaimpregnowane ze względu na wilgoć panującą w danym pomieszczeniu.)

Modna łazienka nie może obyć się bez akcesoriów i porządnych mebli! Dlatego dopieszczając jej aranżację, trzeba zwrócić uwagę na tekstylia i dobór odpowiednich, pod względem wielkości i funkcjonalności przedmiotów. Piękne lustra, eleganckie flakony, czy nawet odpowiednio złożone ręczniki, dodadzą uroku nawet najbardziej problematycznym pomieszczeniom.
A co z meblami?

Postaw na jakość!

Każdy dzień przynosi nowe pomysły i doświadczenia. Jest doskonałą okazją, aby tchnąć nieco świeżości w nasze cztery kąty.
Meble łazienkowe z naszej oferty, idealnie wkomponują się do pomieszczeń nowoczesnych, jak i do tych klasycznych. Z pewnością podniosą standard, a kolorystyka będzie współgrać zarówno z dodatkami, jak i całością wnętrza. Te wykonane połysku będą doskonałe dla wnętrz nowoczesnych, natomiast te w stonowanych, matowych barwach, do bardziej klasycznych pomieszczeń.

Meble łazienkowe PorterMeble łazienkowe

Mała łazienka? To żaden problem, bo nawet niewielka łazienka może być prawdziwym powodem do dumy 😉 Wystarczy wykorzystać parę trików wnętrzarskich, by wnętrze było znacznie większe! Postaw na jasne kolory, mnóstwo światła i lustra…
Ooo Taaaaak! My kobiety, lustra uwielbiamy najbardziej 😉

Meble łazienkowe BodoMeble do łazienki

Urządź swą własną oazę relaksu i odprężenia — modniejszą i mniej kosztowną niż spa!

Meble łazienkowe LumiaMeble łazienkowe Lumia


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 komentarzy do “Modna łazienka