Najczęściej wybierane przez Polaków narożniki2 min read


Popularne narożniki

Jak wiadomo, największą popularnością wśród kupujących, cieszą się narożniki z funkcją spania oraz z pojemnikiem na pościel.
Dlaczego?
Po pierwsze, są nadzwyczaj funkcjonalne. Pozwalają stworzyć dodatkowe miejsce do spania dla gości, a także mogą służyć do spania na co dzień.
Wbudowany pojemnik często służy jako dodatkowy schowek, w którym miejsce znajdzie nie tylko pościel, ale także zabawki czy ubrania sezonowe.

Wybór jest ogromny, a zastosowane rozwiązania coraz częściej odpowiadają zapotrzebowaniu.
W naszej ofercie dostępne są duże i przestronne narożniki, przeznaczone do większych wnętrz oraz kompaktowe, małe narożniki dedykowane właścicielom niewielkich pomieszczeń.
Stale modernizujemy asortyment, wprowadzając nowinki technologiczne, które coraz częściej trafiają do Waszych domów.

 

narożniki z wygodną funkcją spania

 

Mały narożnik z funkcją spania

Małe narożniki znakomicie sprawdzają się w mieszkaniach oraz pomieszczeniach o małym metrażu, w których każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota. Równie chętnie kupują je też właściciele domów jednorodzinnych.
Nie różnią się komfortem od tych większych modeli. Wręcz przeciwnie! Są nie tylko wygodne, ale też estetyczne, dlatego w salonie mogą z powodzeniem pełnić funkcję dekoracyjną.
Aby przemienić narożnik w wygodne łóżko, wystarczy już tylko kilka sekund!
Dostępna funkcja spania ma być przede wszystkim łatwa w użyciu, stąd coraz więcej ulepszeń i udogodnień.

 

Narożnik to mebel z charakterem!

Forma narożnika może być klasyczna – z miękkimi poduszkami i wygodnymi podłokietnikami; skandynawska – na wysokich nóżkach lub bardziej nowoczesna – o prostych, nieskomplikowanych kształtach.
Narożniki zachwycają wyglądem, występując w różnych zestawieniach. Mogą być prawo lub lewostronne, co znacznie ułatwia dopasowanie do wnętrza i jego aranżacji.
Obecnie meble tapicerowane dostępne są wielu tkaninach obiciowych, które swobodnie możemy wybrać spośród bogatej gamy kolorystycznej.
Szeroka oferta modeli pozwoli bez najmniejszego problemu znaleźć wymarzony narożnik, idealnie wpasowując się w styl oraz wielkość pomieszczenia.

 

narożniki rozkładane

 

Narożnik w roli przegrody

Meble tapicerowane spełniają różne funkcje, oprócz oczywistej, czyli miejsca do siedzenia i wypoczynku, mogą nam także posłużyć jako swego rodzaju przegroda oddzielająca od siebie poszczególne strefy w mieszkaniu.
Takie rozwiązanie sprawdza się w otwartej przestrzeni pokoju dziennego lub salonu. Ustawione tyłem do kącika jadalnianego lub kuchni kanapy, mogą jednocześnie oddzielić strefę wypoczynkową od reszty domu.
Jednak jest jeden warunek?
Meble muszą być ładnie wykończone, a tył mebli obity tą samą tkaniną co reszt mebla. Po prostu musi być meblem wolnostojącym.
Kolejnym warunkiem jest wybór odpowiedniego rozmiaru narożnika, bo przecież nie chcemy zagracić przestrzeni, tym samym zmniejszając ją optycznie.

 

nowoczesne narożniki

 
 


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.