Modne aranżacje sypialni w 2018 roku – inspiracje2 min read 1 komentarz


Szukasz inspiracji do aranżacji swojej sypialni? Nie wiesz co jest modne i co w trawie piszczy w wnętrzarskim świecie? Zobacz naszą galerię aranżacji sypialni małych i dużych.

Nowoczesne sypialnie – aranżacje

Czy wiesz, że zmiana aranżacji swojego mieszkania jest wskazana dla naszego zdrowia psychicznego? Może to brzmieć dziwnie, ale to prawda. Zmiana wystroju Twojego domu ma wpływ na zmianę nastroju. Dom to jedyne miejsce, które jest, a przynajmniej powinno być Twoją strefą komfortu. Miejscem, gdzie wracasz, by pozostawić swoje obowiązki u progu i poświecić trochę czasu na odpoczynek i relaks, odcinając się od całego świata.

Nawet jeśli nie jesteś osobą, która lubi przyzwyczajenia, powinnaś zmienić choć aranżację sypialni. Bo właśnie to pomieszczenie jest miejscem, gdzie możesz odpocząć po wyczerpującym dniu, czytając książkę na łóżku. Powinno być to miejsce, w którym się czujesz zrelaksowana i nic nie powinno w tym przeszkadzać. Czujesz wyczerpanie z powodu wiosennego przesilenia, czy masz jesienną chandrę? Spróbuj małych lub większych zmian w wystroju sypialni i przełam rutynę. Sprawdź najnowsze trendy w aranżacji sypialni!

Zobacz Jak wybrać meble do małej sypialni?  i Jak urządzić małą sypialnię w nowoczesnym stylu?

Sypialnia zielono-czarna

Jasna sypialnia z zielonymi dodatkami

Sypialnia ze złoto-czarnymi dodatkami

Łóże małżeńskie z drewna

Łóżko sypialniane z drewna

nowoczesna błękitna sypialnia

Błękitna sypialnia i biała pościel

Sypialnia inspiracja

Różowe i czarne dodatki do sypialni

Nowoczesna szara sypialnia

Sypialnia w stylu loft

Grafit w sypialni

Szara sypialnia i zielone rośliny

Sypialnia w stylu skandynawskim

Sypialnia w stylu skandynawskim

Meble do sypialni w stylu prowansalskim

Sypialnia prowansalska Kashmir

Meble do sypialni Nadia

Nowoczesna sypialnia w kolorze drewna Nadia I


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Modne aranżacje sypialni w 2018 roku – inspiracje