Narożnik – centrum domowego życia2 min read


Każde pomieszczenie w domu może spełniać określoną funkcję- jadalnia służy wspólnym posiłkom, gabinet to miejsce do pracy, do salonu zaprasza się gości i ogląda telewizję . Coraz częściej zastanawiamy się jak optymalnie wykorzystać naszą przestrzeń życiową.
Szukamy sprytnych i uniwersalnych rozwiązań, które nie tylko zaspokajałyby potrzeby, ale też spełniały marzenia o lepszym codziennym życiu .
Najważniejszy trend jaki dostrzegamy w domach?
Życie skupia się wokół pokoju dziennego czy też salonu, który jest miejscem gdzie spożywamy, relaksujemy się i spędzamy czas z członkami rodziny bądź znajomymi.
Dążymy do tego, by nasze produkty nie wymagały kompromisów, między funkcjonalnością i własnym stylem. Dlatego pomyśleliśmy, że warto połączyć wszystkie funkcję w jednym produkcie i zaprezentować coś nowego.
Narożnik Dafne to absolutny przełom! Często mawiamy, że to co jest łatwe w użyciu, jest trudne do wykonania. Pracując nad wszystkimi detalami narożnika Dafne kierowaliśmy się naszymi wartościami – prostotą i funkcjonalnością. Dzięki połączeniu tych wszystkich funkcji, narożnik zyskał dużą uniwersalność i jest trochę jak szwajcarski scyzoryk: ma mnóstwo funkcji i jeszcze więcej możliwości. Można ustawić go pośrodku pokoju, gdyż ma tył obity materiałem, ale również można dosunąć go do ściany. W mgnieniu oka można przekształcić go, w niesamowicie wygodne łóżko, a wbudowane pojemniki na pościel w zupełności sprostają Waszym oczekiwaniom!
Zagłówek z regulacją, to klucz do uzyskania komfortu wypoczynku. Opcja regulacji położenia i kąta nachylenia zagłówka, jest obecnie jedną z najbardziej poszukiwanych przez konsumentów rozważających zakup sofy czy narożnika. Element ten pozwala bowiem na odpoczynek tych części ciała, które są najbardziej zmęczone po długim dniu pracy za biurkiem czy przed komputerem. Z drugiej strony, możliwość szybkiego i niewymagającego wysiłku złożenia zagłówka pozwala na podniesienie walorów estetycznych kanap, które wydają się wówczas lżejsze i bardziej subtelne.

naroznik-dafne


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.