Narożnik Maline – czy jest wart swojej ceny?2 min read 1 komentarz


W naszej ofercie króluje – narożnik Maline, który od razu przykuł moją uwagę. Jest kilka cech, które za tym stoją i dziś chciałabym rozważyć czy są one w stanie zrekompensować nam wydatek powyżej 2000 zł. Zatem do dzieła!

Atrakcyjna kolorystyka

Pierwsze co urzekło w przypadku Maline to jego szeroka kolorystyka. Możesz wybrać kolor, który jest delikatny i jasny lub zaszaleć i wybrać np. energetyczną pomarańczę. W palecie nie zabrakło również TOP barw, takich jak butelkowa zieleń oraz szarość. Ponadto wybrane kolory doskonale komponują się z drewnianymi nóżkami, nawiązującymi do stylu skandynawskiego.

Usiądź i nie wstawaj

Kolejną cechą, która przyciąga, moją uwagę są duże, puszyste poduchy. Ich wyraźny podział dzieli narożnik na segmenty nadając mu nowoczesnej formy, która prezentuje się naprawdę wspaniale. Poduszki sprawiają wrażenie wyjątkowo wygodnych i wręcz zapraszają, aby się na nich wygodnie rozsiąść i poświęcić im 15 minut – no może i godzinkę lub dwie. 🙂

Zaskoczenie

Maline przybrało kształt litery „L”. Kształtny narożnik symetryczny stojący na – no właśnie – na aktualnie podbijających serca miłośników skandynawskiego stylu drewnianych nóżkach. Muszę przyznać, że i mi przypadło do gustu oto rozwiązanie. Całość kompozycji dzięki nim prezentuje się lekko i zgrabnie. Nigdy nie sądziłam, że tak mały element może tak wiele wnieść w ogólnym odbiorze wizualnym mebla. Kolejny plus dla Maline 🙂

Ok – wiemy już, że Maline wybija się ponad przeciętną i ląduje na liście aktualnych trendów wśród mebli tapicerowanych. Przyjrzyjmy się zatem temu, co jeszcze oferuje nam ten model.

Funkcjonalność narożnika

Narożnik w cenie posiada:
– funkcję spania
– pojemnik na pościel
– tył obity materiałem (model wolnostojący)

Uważam, że w tym przedziale cenowym jest to standard. Jednak dużym plusem tego modelu są zastosowane sprężyny faliste, które świetnie współgrają z nakładanym ciężarem oraz są odporne na odkształcenia mechaniczne. Dzięki nim Twój narożnik zachowa wysoki komfort użytkowania na wiele długich lat, zapewniając odpoczynek i relaks całej Twojej rodzinie. Narożniki wyposażone w sprężyny faliste oferują podwyższony standard, który chętnie jest wykorzystywany przez producentów mebli tapicerowanych. A na Mirjan24 znajdziesz wiele modeli o podobnej specyfikacji.

Narożnik z pojemnikiem

Narożnik z funkcją spania

Uwaga – werdykt

Wiemy już, że narożnik Maline to modny kolor i design. Wiemy również, że to miejsce na komfortowy sen i, że może stać w miejscu narażonym na atak energetycznych dzieciaków. Dodatkowo posiada jeden pojemnik na pościel oraz wytrzymałe sprężyny. W takim razie czy jest wart swojej ceny? Zdecydowanie tak.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Narożnik Maline – czy jest wart swojej ceny?