Narożnik Puro – czy jest wart swojej ceny?3 min read 3 komentarze


Nie tak dawno w naszej ofercie pojawił się Puro – narożnik, który od razu przykuł moją uwagę. Jest kilka cech, które za tym stoją i dziś chciałbym rozważyć czy są one w stanie zrekompensować nam wydatek 2900 zł. Zatem do dzieła!

Atrakcyjna kolorystyka

Pierwsze co urzekło w przypadku Puro to jego miętowy kolor. Jest bardzo delikatny i jasny, ale daleko mu do miana „mdłego”. Neutralność tego koloru pozwala na łączenie go z innymi, kontrastującymi jak np. odcienie drewna wykorzystane w naszej aranżacji. Sam kolor wyróżnia się na tle zalewających rynek szarych i białych modeli. Zdecydowanie kolor w przypadku Puro jest dużym plusem.

Usiądź i nie wstawaj

Kolejną cechą, która przyciąga, moją uwagę są duże, puszyste poduchy. Ich wyraźny podział dzieli narożnik na segmenty nadając mu nowoczesnej formy, która prezentuje się naprawdę wspaniale. Poduszki sprawiają wrażenie wyjątkowo wygodnych i wręcz zapraszają aby się na nich wygodnie rozsiąść i poświęcić im 15 minut – no może i godzinkę lub dwie 🙂

Zaskoczenie

Puro to U kształtny narożnik symetryczny stojący na – no właśnie – na aktualnie podbijających serca miłośników skandynawskiego stylu drewnianych nóżkach. Muszę przyznać, że i mi przypadło do gustu oto rozwiązanie. Całość kompozycji dzięki nim prezentuje się lekko i zgrabnie. Nigdy nie sądziłam, że tak mały element może tak wiele wnieść w ogólnym odbiorze wizualnym mebla. Kolejny plus dla Puro 🙂

narożnik detal

Ok – wiemy już, że Puro wybiją się ponad przeciętną i ląduje na liście aktualnych trendów wśród mebli tapicerowanych. Przyjrzyjmy się zatem temu, co jeszcze oferuje nam ten model.

Funkcjonalność narożnika

Narożnik w cenie posiada:
– funkcję spania
– dwa pojemniki na pościel
– poduszki ozdobne

Uważam, że w tym przedziale cenowym jest to standard. Jednak z szeregu wyrywa się tutaj drugi pojemnik na pościel, który jest rzadko spotykany. To dodatkowa przestrzeń, która na pewno znajdzie swoje zastosowanie. Kolejnym plusem tego modelu są zastosowane sprężyny faliste, które świetnie współgrają z nakładanym ciężarem oraz są odporne na odkształcenia mechaniczne. Dzięki nim Twój narożnik zachowa wysoki komfort użytkowania na wiele długich lat, zapewniając odpoczynek i relaks całej Twojej rodzinie. Narożniki wyposażone w sprężyny faliste oferują podwyższony standard, który chętnie jest wykorzystywany przez producentów mebli tapicerowanych. A na Mirjan24 znajdziesz wiele modeli o podobnej specyfikacji.

Jest i perełka

Ostatnią cechą, na którą chciałam zwrócić uwagę to funkcja spania. Jej wydanie w przypadku Puro jest wysoce satysfakcjonująca. 270 cm długości i 145 cm szerokości pozwoli komfortowo wypocząć w nocy i godnie przenocować naszych gości. Warto to docenić, ponieważ część innych narożników, mimo iż objętościowo jest duża to ich powierzchnia spania potrafi być na prawdę ograniczona.

narożnik rozkładany

dwa pojemniki na pościel i funkcja spania

Uwaga – werdykt

Wiemy już, że narożnik Puro to modny kolor i design. Wiemy również, że to miejsce na komfortowy sen i, że może stać w miejscu narażonym na atak energetycznych dzieciaków. Dodatkowo posiada jeden pojemnik na pościel więcej niż jego cenowi rówieśnicy. W takim razie czy jest wart swojej ceny? Zdecydowanie tak.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 komentarzy do “Narożnik Puro – czy jest wart swojej ceny?