Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?2 min read 1 komentarz


Urządzenie pokoju młodzieżowego dla każdego rodzica to nie lada wyzwanie. Przecież w jednym pomieszczeniu musimy połączyć strefę nauki, zabawy i relaksu. Jak zatem zaaranżować przestrzeń, by była praktyczna, funkcjonalna a zarazem estetyczna?

Jak urządzić pokój dziecka?

Urządzanie pokoju dziecięcego jest sztuką. Z jednej strony rodzic musi zadbać o to, aby pokój młodzieżowy był funkcjonalny i dostosowany do potrzeb małego mieszkańca, a z drugiej musi liczyć się z jego gustem i zdaniem, a wiadomo, że gust dziecka jest ulotny i najchętniej zmieniałby wystrój wnętrza „jak rękawiczki”. A kogo na to stać?

Uniwersalny kolor w pokoju młodzieżowym

Aby uniknąć tak częstej wymiany mebli (na co z pewnością żaden rodzic nie ma ochoty), warto postawić na uniwersalny kolor, który będzie pasował zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dziś, zaprezentujemy Wam zestawy, które są w uniwersalnym kolorze – nieśmiertelnym niebieskim.
Znajdziecie tu pomysły na pokój córki i syna w różnych odcieniach tej barwy.

Meble młodzieżowe Niczi III

Meble młodzieżowe Niczi III

meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe Lopez

meble dziecięce

Meble młodzieżowe Gutro IV

pokój młodzieżowy

Meble Petito XVI

W zestawie mebli pokojowych, najważniejsze jest przede wszystkim biurko. Wielu rodziców do pokoju dziecięcego wybiera również meble, które posiadają dużą ilość szafek i szuflad, dzięki czemu wszystkie rzeczy szkolne dziecka i ubrania mają swoje stałe miejsce. A w pokoju w końcu panuje ład i porządek – bo przecież kto tego nie chce?

Pokój młodzieżowy powinien być podzielony na strefy, bo przecież w życiu nie liczy się tylko szkoła, edukacja i obowiązki domowe. Zawsze powinniśmy znaleźć czas na odpoczynek. I także w pokoju dziecięcym powinno być takie miejsce, w którym dziecko wypocznie, zrelaksuje się i spędzi chwile z przyjaciółmi. Wnętrze musi być więc ładne i przygotowane na odwiedziny kolegów i koleżanek.

Przemyśl nasze propozycje i zobacz jak najlepiej zaaranżować przestrzeń, aby odpowiadała potrzebom Twojej pociechy, a jego przyjaciele chętnie spędzali w nim czas na grach i zabawach.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Pokój młodzieżowy. Jaki jest uniwersalny kolor w pokoju dziecka?