Święta tuż tuż – czy jesteś gotowy?2 min read


Grudzień to miesiąc, który skupia uwagę większości osób na świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze. Już dziś na pewno nie jedna osoba w głowie planuje jakie potrawy przygotuje na Wigilię, kogo w tym roku na nią zaprosi a kogo nie. Dzieciaki powoli przystrajają swoje pokoje świątecznymi ozdobami a może nawet piszą list do Św. Mikołaja.

Może nawet zastanawiacie się gdzie w tym roku stanie choinka? Świetnie, a czy rozważaliście już gdzie posadzicie swoich świątecznych gości? Być może część z nich przyjedzie z daleka i warto byłoby ich przenocować?

Nagle uświadamiasz sobie, że nie do końca możesz się z tego wywiązać. Mimo, że chcesz ciepło i komfortowo ugościć swoich bliskich to najzwyczajniej nie masz gdzie..

Sytuacja wydaje się nieciekawa. W każdym sklepie meblowym wiszą informacje o zamknięciu zamówień na aktualny rok. Rozważasz uszczuplenie swojej listy gości lub organizację noclegu u sąsiada. To nie musi tak wyglądać..

Nasz sklep ma stale aktywną ofertę szybkiej dostawy mebli. To oznacza, że nowe meble możesz mieć w swoim domu w ciągu 7 dni! Np. zaprosiłeś swojego kuzyna z rodziną i chcielibyście na wieczór obejrzeć wspólnie film. Jeśli brakuje Ci wygodnych miejsc siedzących rozważ zakup narożnika Tony.

Ten „U” kształtny narożnik to z założenia centrum rodzinnych spotkań. Wykonany z wysokiej jakości materiałów zachwyca wyglądem ale i funkcjonalnością. Jest rozkładany co oznacza, że swoim gościom możesz zaoferować królewskie spanie 🙂

W przypadku gdy problemem w Twoim domu stwarza zagospodarowanie miejsca na rzeczy, które niekoniecznie powinny być na wierzchu proponujemy szafę Kalifornia.

Jej praktyczne wnętrze idealnie nada się jako przechowalnia rzeczy większych jak i tych mniejszych. Dodatkowo trzeba przyznać, że szafa prezentuje się wyjątkowo ładnie i wpasowuje się w najnowsze trendy.

To tylko dwie z ponad pięćdziesięciu propozycji aby zobaczyć je wszystkie przejdź proszę do naszej oferty „szybka dostawa„.

Tak więc wybierz coś dla siebie i bądź gotowy w 100% na nadchodzące święta.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.