Szafa z lustrem – nowości w Mirjan243 min read


Czy wiesz, że co godzinę kupujemy 170 bluzek, 183 sukienki i 39 bluz w samym tylko serwisie Allegro? Statystycznie ok. 50% Polaków przyznaje, że ma 5 par butów i 5 par spodni. Na ubrania rocznie wydajemy ok. 1300 zł, na buty 700 zł. Chyba każdy z nas zna choć jedną taką kobiecą garderobę, która pęka w szwach. Jednak nawet, gdy dążysz do Capule Wardrobe, czyli minimalistycznej szafy kapsułkowej, potrzebujesz doskonałej organizacji swojej garderoby.

Szafy z lustrem idealne do sypialni

Wahasz się czy wybrać szafę z drzwiami uchylnymi, czy przesuwnymi? Obawiasz się utrzymania lustra w szafie w czystości? Sama przyznasz, że duże lustro w każdym mieszkaniu to podstawa. Możesz się w nim przejrzeć, sprawdzić swoją stylizację, albo po prostu marzysz, by rozświetlić wnętrze. Z lustra na drzwiach szafy płynie podwójna korzyść. Po pierwsze sama szafa pozwala zorganizować w jednym miejscu wszystkie ubrania, buty czy akcesoria.

Idealny poranek przed szafą

A teraz wyobraź sobie idealny poranek, w którym otwierasz szafę i wiesz, co założyć, wszystko ma swoje miejsce. Wybierasz ubrania, a potem tylko szybkie spojrzenie w lustro, w którym upewniasz się, że wszystko leży idealnie. Czy zauważyłaś, że pominęliśmy etap biegania od szafy, do szafy i komody w celu skompletowania stylizacji, a potem przejścia do łazienki, by przejrzeć się od stóp do głów w lustrze? Tak właśnie wyglądają poranki, gdy zawartość Twojej garderoby jest idealnie zorganizowana. Doskonała szafa posiada szuflady, drążki na wieszaki oraz system półek. A może lubisz eleganckie ubrania, a Twoją szafę wypełniają koszule, sukienki, płaszcze czy garnitury? Szafa z większą przestrzenią na rzeczy wiszące przyjdzie tutaj z pomocą. A drzwi przesuwne sprawią, że nie musisz się martwić o miejsce podczas otwierania szafy.

Minusy lustra na drzwiach szafy

Szafa z lustrem to doskonałe rozwiązanie do przechowywania ubrań, butów i akcesoriów. Im większa szafa tym lepiej, jednak gdy metraż sypialni, czy przedpokoju nie stwarza zbyt wielkiego pola do popisu, z pomocą przyjdzie mniejsza szafa przesuwna z lustrem. Dobrze zorganizowane wnętrze, oraz wizualne tricki sprawią, że nie zauważysz różnicy. Od teraz wąski i ciemny przedpokój przestanie być zmorą osób cierpiących na klaustrofobię.

  •  lustrzana tafla odbija również bałagan,
  •  na tak gładkiej powierzchni widać ślady palców oraz kurz.

Zalety szafy z lustrem

  •  optycznie powiększa pomieszczenie,
  •  odbija światło i rozświetla wnętrze,
  •  możesz się w nim przejrzeć,
  • zaoszczędzisz miejsce, bez konieczności wieszania lustra na ścianie.
duża szafa z lustrem

Szafa z drzwiami uchylnymi i lustrem Montreal – zobacz więcej

Szafa z lustrem Niopi w sypialni

Szafa przesuwna z lustrem w sypialni Niopi II – kliknij

szafa przesuwna z lustrem

Szafa z lustrem do sypialni Roimi RI11/12 – kliknij

szafa z lustrem i szkłem

Szafa ze szklanym panelem i lustrem Linosa 250 w przedpokoju

Zobacz naszą najnowszą inspirację „Sypialnia na poddaszu”

Aranżacja sypialni na poddaszu

Inspiracja sypialni na poddaszu


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.