Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację2 min read 2 komentarze


Szara łazienka może kojarzyć się nam z monotonią i brakiem wyrazu. Do dzisiaj, niektóre osoby wychodzą z założenia, że szary kolor znaczy tyle samo co nijaki, a nawet nudny.
Tymczasem kolor ten może stać się podstawą do ciekawych, nowoczesnych i stylowych aranżacji.

Ponadczasowa elegancja to główny element dzisiejszych nowoczesnych i szarych łazienek. Szary nadaje pomieszczeniom niezwykłego charakteru, stając się doskonałym tłem dla mebli łazienkowych i armatury.

 

Szara łazienka – meble

Ze względu na wielkość pomieszczenia, meble łazienkowe często stają się głównym elementem wystroju pomieszczenia. Ważne jednak by były jak najbardziej praktyczne, z dużą ilością miejsca do przechowywania, a przede wszystkim łatwe w pielęgnacji.

Jeśli zdecydujemy się na aranżację łazienki w ciemnych odcieniach, to najlepiej komponować się będą meble w kolorze jasnego drewna, najlepiej w barwie dąb sonoma lub białym. Wtedy uwydatnią się dekoracje.
Lekkości i nowoczesności nadadzą szafki łazienkowe podwieszane, dzięki którym podłoga pozostanie wolna i łatwa w utrzymaniu czystości.
Oczywiście kolor szary do łazienki możemy wprowadzić również wybierając meble w różnych odcieniach tej barwy. Nie bójmy bawić się i łączyć kolory! 😉

Obejrzyj zdjęcia szarych łazienek, w których dominują szare kolory. Przekonaj się, że jest to barwa, która z powodzeniem sprawdzi się w Twojej łazience. Znajdź swoją inspirację na urządzenie własnej łazienki.

Zobacz, co pisaliśmy na temat urządzania łazienek >>> Modna łazienka

 

Szara łazienka

Nowoczesna szara łazienka

 

Szara łazienka

Szare płytki w łazience

 

Szara łazienka

Inspiracja szarej łazienki

 

Nowoczesna szara łazienka

 

Aranżacja szarej łazienki

 

 


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy do “Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację