Szare narożniki z dużą powierzchnią spania2 min read


Szukasz narożnika, który będzie elegancki i praktyczny? Chcesz kupić narożnik do salonu, który nie przestanie być modny nawet po kilku latach? Zobacz najmodniejsze szare narożniki z dużą powierzchnią spania! Dzięki nim otrzymujesz mebel elegancki i ponadczasowy. W dzień posłuży jako mebel wypoczynkowy, a w nocy możesz na nim spać. Mało tego! Bo można się na nich wyspać nawet we dwoje!

Szare narożniki z dużą powierzchnią spania – jaki odcień?

Szary to najmodniejszy kolor we wnętrzach ostatnich sezonów. Szeroki wybór barw i odcieni pozwala dobrać odpowiedni kolor do mebli, upodobań. Szare narożniki  również cieszą się popularnością. Kolor ten jest ponadczasowy, wytworny i elegancki. Ze strony psychologicznej kolor szary jest neutralny, a ludzie otaczający się nim próbują ochronić się przed otaczającym światem i kontrolują swoje emocje. Szary jednak uwydatnia inne kolory. Nabiera charakteru pod wpływem dodatków w innych kolorach.

Zakup szarego narożnika to doskonała inwestycja, ponieważ doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Przemalowanie pokoju nie będzie problemem, bo Twój mebel wkomponuje się doskonale nawet z ekscentrycznym kolorem.

Zobacz, jak dobrać odpowiednie kolory

Mały narożnik z dużą powierzchnią spania.

Przyjmuje się, że łóżko dla pary powinno mieć minimum 140 cm. Jednak duża powierzchnia spania nie musi oznaczać zagracenia salonu. Powierzchnie spania po rozłożeniu narożnika, gdzie zachowane są optymalne rozmiary narożnika to 140×200 i 150×200. W ten sposób otrzymujesz sporo miejsca nawet dla 2 osób.

Narożnik rozkładany Sofia

Narożnik do pokoju Sofia. Powierzchnia spania 150×250 cm. Zobacz więcej

naroznik oski

Narożnik z zaokrąglonym szezlongiem Oski. Powierzchnia spania 145×216 cm – zobacz więcej

naroznik-salonu-sven

Szary narożnik z białymi pasami Sven. Powierzchnia spania 140×255 cm – zobacz więcej

naroznik-rozkladany-sandi

Narożnik szary duży Sandi. Powierzchnia spania 150×250 cm – kliknij

naroznik-rozkladany-reslo

Szary narożnik z funkcją spania Reslo – duży. Powierzchnia spania 140×220 cm

naroznik-rozkladany-notrus

Narożnik szary z dużą powierzchnią spania 150×255 cm.

naroznik-rozkladany-misti

Szary narożnik w stylu loftowym Misti – Powierzchnia spania 146×214 cm

naroznik rozkladany herkules ciemny

Narożnik szary Herkules Mini – powierzchnia spania 140×215 cm.


O Renata

Miło mi, że chcesz mnie poznać :) Prywatnie ubolewam nad tym, że życie jest za krótkie aby przeczytać wszystkie książki, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego jestem fanką filmów i seriali, a szczególnie Sherlocka Holmesa. Pisanie bloga jest dla mnie jak rozwiązywanie zagadki, a wpadanie na trop aktualnych trendów i ciekawych faktów to moja specjalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.