Wybieramy tani i funkcjonalny narożnik3 min read


Na początek wyjaśnijmy sobie, że funkcjonalny narożnik za 1500 zł a narożnik za 4000 zł to dwa różne światy. Dziś skupię się na tym, aby wprowadzić Cię w ten pierwszy.

Z meblami z perspektywy sprzedawcy mam do czynienia już kilka lat i oceniam, że mamy tendencje do oczekiwań adekwatnych do ceny, którą jesteśmy gotowi zapłacić. Oglądając narożnik i jego cenę warto mieć w świadomości, że płacimy również za pracę wielu osób biorących udział w jego powstaniu.

Co rozumiem przez funkcjonalność w narożniku do 1500 zł? Między innymi to, że będzie:

  • posiadać tył obity tkaniną
  • z funkcją spania codziennego
  • z pojemnikiem na pościel

Za większe wygody typu: regulowane zagłówki, schowek na pufy czy wbudowany barek niestety, ale należy dopłacić. Jednak przyjrzyjmy się zaletom płynącym z wcześniej wspomnianych cech.

Narożnik z tyłem obitym tkaniną

Narożnik z tyłem obitym tkaniną

Widzę tutaj dwie zalety. Pierwszą jest to, że narożnik możemy ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia i nadal będzie prezentować się w nienaganny sposób. Drugą zaletą jest to, że nasz narożnik jest znacznie odporniejszy na uderzenia i zdecydowanie stabilniejszy.

Wyobraź sobie sytuację, w której tył Twojego narożnika nie jest obity tkaniną a został potraktowany kopniakiem młodego osobnika lub wskoczył na niego pan kot – auć.

Narożnik z funkcją spania codziennego

Zaleta jest bardzo oczywista. Zyskujemy nowe łózko — ekstra! Zaprosiłaś/eś kogoś na seans filmowy a on/a jeszcze nie wie, że w sumie to wylądowaliście razem w łóżku 😎 Narożnik z funkcją spania na pewno też docenią osoby, które często przyjmują gości lub lubią zasypiać przed telewizorem.

Narożnik z pojemnikiem na pościel

No cóż, kto by nie docenił dodatkowego schowka? Nawet jeśli nie masz zamiaru trzymać w nim tytułowej pościeli możesz przeznaczyć go na przechowywanie:

  • płyt DVD
  • gier do konsoli
  • kabli
  • zapasowych koców
  • zabawek dla dziecka

Na pewno pomoże Ci on w organizacji porządku w salonie.

Wymienione zalety obrazują nam, że narożnik to nie tylko mebel, który pełni funkcje miejsca do siedzenia, ale wpisuje się w wiele elementów naszego domowego życia codziennego.

Zobaczmy zatem jakie konkretnie narożniki możemy kupić w pakiecie z wymienionymi zaletami.

1. Narożnik rozkładany Kacper

Kacper to elegancki i prosty narożnik, który w bardzo przystępnej cenie (w momencie dodawania wpisu 1299 zł) oferuje nam wszystko o czym napisałem wcześniej.

2. Narożnik z funkcją spania codziennego Feneros

Ten narożnik dodatkowo posiada półki, które sprawdzą się jako awaryjne miejsce na dekoracje bądź ulubione książki.

3. Narożnik z półką Majore


Narożnik Majore wyróżnia się na tle pozostałych narożników aż dwiema zaletami:

  • posiada praktyczną półkę w boczku
  • wykonany jest z tkaniny plamoodpornej i trudnopalnej

W naszym internetowym sklepie znajdziesz jeszcze wiele innych narożników, które wpasują się w opisane dzisiaj cechy. Znajdziesz również takie, które oferują znacznie więcej.


O Klaudia M

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności - uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. :) Mój cel - przekonać nieprzekonanych, przybliżyć aktualne trendy wnętrzarskie, meblarskie a także modowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.