Zobacz, co wydarzyło się w 2019 roku w firmie Mirjan24! Podsumowanie roku.5 min read


Przyjęło się, że koniec roku to czas podsumowań. Korzystając z tej sposobności, my również przygotowaliśmy krótki przegląd minionych wydarzeń. Efekt podsumowań, nas samych, mocno zaskoczył! To był intensywny i bardzo fajny rok – zobaczcie sami!  

Rok 2019 odchodzi do przeszłości. Czasem trudno oprzeć się wrażeniu, że minął on jak jeden dzień.  Jednak patrząc po zmianach, które u nas zaszły, śmiało możemy potwierdzić, że trwał on zdecydowanie dłużej! Jednak ze wszystkich rzeczy, które wydarzyły się w minionym roku, najbardziej cieszy nas fakt, że otaczają nas osoby o ogromnym i dobrym sercu! Dzięki nim udało się zrobić dużo dobrych uczynków, ale o tym za chwilę!

Podążanie za trendami – 2084 nowości w sklepie Mirjan24.pl

Obowiązkiem sklepu meblowego jest podążanie za wnętrzarskimi trendami i chyba udało się nam ten obowiązek spełnić. W 2019 roku w sklepie Mirjan24.pl pojawiły się aż 2084 nowości!  Nasza oferta wzbogaciła się o meble w stylu loftowym, industrialnym, skandynawskim, prowansalskim oraz nowoczesnym.  Pojawiły się również akcenty w stylu glamour. Spośród wszystkich nowości jest jedna, która zasługuje na szczególne wyróżnienie – narożnik Alvin! W ekspresowym tempie stał się bestsellerem. Do jego największych zalet zalicz się: nowoczesny design, regulowane zagłówki, wysokiej jakości pianki, a w tym pianka nowej generacji T-2844.

Możemy wam zdradzić, że w nadchodzącym roku również pojawi się wiele nowości, a nasz asortyment rozszerzy się o kolejną kategorię produktową, która ułatwi Wam kompleksowe urządzania domu z Mirjan24!

Poznaj bliżej narożnik Alvin –  Trendy 2019 – ranking topowych narożników do salonu.

Konkursy z Mirjan24

W marcu rozpoczęła się seria konkursów z Mirjan24. Dwa pierwsze były skierowane do wszystkich fanów piłki nożnej, a do wygrania były koszulki kibica! Kolejny konkurs zagościł w maju, a do wygrania był piękny, wiszący fotel ogrodowy –  rywalizacja była bardzo zacięta! Pod postem konkursowym pojawiło się 9,5 tysiąca komentarzy. Zaangażowanie fanów zostało nagrodzone i pula konkursowych nagród zwiększyła się o 8 dodatkowe foteli!  W swoich konkursach nie zapomnieliśmy o dzieciach. Dla najmłodszych  zostały zorganizowane dwa konkursy, w których do wygrania były elektryczne deskorolki, biurko, regał na książki oraz półkotapczan. Nie mogło również zabraknąć mikołajkowego konkursu, w którym była do wygrania: toaletka, eleganckie krzesła, stolik kawowy i elektryczna deskorolka! Podsumowując, w konkursach Mirjan24 wygrały 21 osoby. Może Ty będziesz następnym szczęśliwcem?

Mirjan24 wśród liderów przedsiębiorczości

Mirjan24 również może pochwalić się wygraną w konkursie, otrzymując tytuł Lidera Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego w kategorii: Duży Przedsiębiorca.  Trzecie miejsce to dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż w naszym regionie prosperuje wiele świetnie rozwiniętych firm.

Laureaci plebiscytu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego”

Cykl filmów – Kurier w trasie

Czerwone samochody Mirjan24 to mobilna wizytówka firmy, a za nią kryją się doświadczeni kierowcy, którzy każdego dnia dostarczają zamówienia. W 2019 roku udało się nam stworzyć cykl filmików, które pokazują codzienną pracę kuriera Mirjan24! W roli głównej utalentowany Dominki, a najchętniej oglądany odcinek to „Złote rady dla początkującego kuriera”. Zapraszamy na nasz profil YOU TUBE – Kurier w trasie.

Nowa Flota Mirjan24 – 20 Najnowszych mercedesów Actros

Jeśli jesteśmy już przy flocie Mirjan24, to nie możemy pominąć samochodów typu TIR, które są dumą firmy. Zakres działalności Mirjan24 to nie tylko Polska, ale znaczna część Europy. Zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo kierowcą, firma inwestuje w najnowsze modele samochodów. W tym roku flota Mirjan24 zakupiła 20 najnowszych mercedesów Actros! Zobacz, jak pięknie się prezentują.

Nowa Flota Mirjan24 – 20 Najnowszych mercedesów Actros

Mirjan24 – pomagamy

W 2019 roku powstało wiele inicjatyw społecznych, których hasłem przewodnim jest „pomagamy”.  W ramach tego projektu udało się wyposażyć w nowe meble ośrodki typu: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dom Dziecka w Namysłowie oraz publiczne przedszkole w Lututowie. Wspólnie z fanami Mirjan24 udało się nam przeprowadzić licytację mebli na rzecz chorej Ali i Jasia. Alicja  – to 14-letnia dziewczynka, która urodziła się z rzadkim zespołem genetycznym Smith-Magenis, oraz posiada spectrum autyzmu. Jaś — choruje na bardzo rzadką wadę wrodzoną — łamliwość kości. Choć ma zaledwie ponad rok, to już wielokrotnie doświadczył złamania ręki oraz nogi.  Uzbierane pieniądze zostały przeznaczone na rehabilitację chłopca. Na zakończenie roku szefostwo Mirjan24 wraz z pracownikami włączyło się w akcję „Szlachetna Paczka”.  Stworzyliśmy paczkę pełną prezentów, którą przekazaliśmy rodzinie — młodym rodzicom, którzy mieszkają z chorą córeczką i jej dziadkami.
Wśród artykułów znalazła się pojemna szafa, produkty spożywcze i higieniczne. Nie zabrakło również osobistych prezentów dla każdego z domowników.

Mirjan24 w liczbach

Sami przyznacie, że ten rok obfitował w dobre wydarzenia! A na nadchodzący rok poprzeczka została zawieszona wysoko! Nie możemy się doczekać tego, co przyniesie nam Nowy ROK! A na zakończenie Mirjan24 w liczbach – trochę ciekawostek o sprzedaży, przebytych kilometrach oraz naszych sklepach i produkcji mebli tapicerowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.